2 жовтня – повний Місяць: як потрібно провести цей день і що варто зробити, щоб відчути потужну енергетику повні

У повню відбувається величезний викид енергії, і цю енергію можна витратити як на добру справу, так і на погане. У виграші 2 жовтня виявляться ті люди, які врахують всі ризики і прислухаються до рекомендацій астрологів.

Повний Місяць у Овні – непроста астрологічна подія з досить важкою, навіть руйнівною енергетикою. Важливі справи в такий день краще не затівати: будь-яке починання може обернутися затяжними проблемами. Енергію вогняного повного Місяця краще присвятити ревізії своїх планів, знань. Формувати майбутнє найкраще через складання попередніх планів і підказок астрологів.

Що потрібно зробити 2 жовтня

1. Зайнятися творчою діяльністю. Місячний Овен принесе нам піднесений настрій. З’явиться можливість вирішити багато нагальних питань, які давно чекали свого часу. Раніше нерозв’язні проблеми підуть в історію, головне – шукати навколо хороше. Зверніть увагу на позитивні аспекти життя і виявити оптимальні рішення для створення особистого майбутнього.

2. Робота над собою, поміркувати про життя. Овен – занадто імпульсивний Знак, тому найголовнішим 2 жовтня буде приборкати свою імпульсивність і квапливість. Духовні практики допоможуть зібратися і переосмислити своє життя, і тоді будь-які починання наступного місяця обернуться успіхом.

3. Спланувати майбутнє. Місячний Овен змусить нас в жовтні взятися за справи, від яких ми бігали довгий час. Крім того, він спровокує досить жорсткі умови, в яких доведеться дуже швидко приймати рішення. Загалом, список справ буде не зайвим.

4. Налаштувати внутрішню гучність. Вплив повного Місяця в Овні пробуджує інтуїцію і внутрішню мудрість. Ці риси важливо посилити, щоб провести день в спокої. Буде чимало моментів, коли захочеться стати проти і трохи побунтувати, але інтуїція швидко допоможе зрозуміти, що сьогодні це не тільки марно, але й небезпечно.

5. Взяти на озброєння позитивне мислення. 2 жовтня краще не приймати нічого близько до серця. Чим легше ми будемо ставитися до цих подій, тим простіше вийде провести цей день.