fbpx

20 речей, які потрібно зрозуміти у 30 років, щоб у 50 було добре. Це правда

У інтернеті є чимало збірок і порад, навіть зі схожими назвами, та різними за змістом. Це правда. Серед них бувають досить цікаві. Звісно, ніхто цих порад не вивчає напам’ять, і мало хто живе ними серйозно. Але щодо певних речей то вони дають поштовх замислитися. За матеріалами видання CREDO

1. Визначитися з професією. Треба хоч би щось уміти робити по‑справжньому добре. Навіть якщо доведеться або захочеться все змінити, такий досвід корисний. Просто для безпеки.

2. Зрозуміти, які кілька речей (або одну) ви ніколи не будете робити. Наприклад: брехати, красти, пити до 12‑ї години дня. Це дає точку психологічної стабільності, певний «момент відліку».

3. Дозволити собі дивацтва. Ви не завжди повинні виконувати все, встановлене правилами того суспільства, в якому живете. Особливо якщо це правило легко змінити, переїхавши за 500-600 км. Але дивацтва не повинні порушувати базової «точки відліку» (див. п. 2).

4. Прийняти думку, що мозок потрібно тренувати. Гострота думки минає. Тобто зсередини здається, що все гаразд, — але, на жаль

5. Прийняти думку, що тіло мстиве. Будь-яка помилка щодо нього буде покарана. На жаль.

6. Будь-яка людина, яку ви любите, поважаєте, з якою дружите, — не зобов’язана мати такі само почуття у відповідь.

7. Ви також не зобов’язані любити, поважати або дружити у відповідь на такі почуття іншої людини.

8. Родичі — не вирок. Вам може пощастити, а може й ні. Це ваш вибір.

9. Країна — не вирок. Живіть, де хочете. Світ такий різний. Може, є місце, яке більш «ваше», ніж те, де ви народилися. Тільки не плюйте на свою батьківщину, а будьте вдячні, що там народились і виросли.

10. Буде важко. Далеко не раз.

11. Буде добре. Теж далеко не раз.

12. Визначтеся хоч би з однією важливою для вас цінністю до 30. Ви вже доросла людина.

13. Вчіть іноземні мови. Що старшими ви стаєте, то важче опановувати мови. При цьому 3‑4 іноземні мови у вашому багажі значно поліпшать життя.

14. Варто навчитися (або хоч би спробувати) виконувати рішення негайно. Просто вирішіть — і відразу зробіть. Не завтра, не з понеділка, не з початку місяця. Це сильно змінить ваше життя. Чудова навичка у сьогоднішньому світі.

15. Шукайте можливість побачити все найкрасивіше, почути все найпрекрасніше, поговорити з найрозумнішими.

16. Не кричіть. Не хаміть. Ніколи не використовуйте лайку. Якщо ви не можете без цього керувати людьми — значить, ви не можете керувати людьми.

17. Ви маєте право нікуди не прагнути. Але це не означає, що при цьому вас повинні підтримувати (матеріально або морально) інші люди. Це ваше рішення.

18. Народжуйте дітей. Важко? Так. Народжуйте, тому що в 40 — іще важче. У 50 уже навряд

19. Дозвольте собі помилятися!

20. І останнє. У 30 головне зрозуміти, що це саме ваше життя.

You cannot copy content of this page