fbpx

20 років принц Гаррі не знімає одну прикрасу. Нарешті розкрито таємницю чому (фото)

Мабуть, така пильна увага шанувальників за перипетіями життя сім’ї Віндзор, почалася з моменту, коли вона поповнилася новим членом – неповторною «королевою сердець» і першою дружиною принца Чарльза Діаною Спенсер.

На жаль, її коротке і не надто щасливе життя не просто стало надбанням громадськості, обставини її смepті досі викликають цікавість. Ну а сьогодні папараці не дають спокою вже її дітям, і особливо дістається молодшому синові.

Виявляється, ось вже 20 років об’єктиви фотокамер, то і справа, спрямовані на праву руку принца Гаррі. І причина досить незвичайна – на руці королівського онуки завжди «красується» одна і таж прикраса, яку він не знімає ні під яким приводом і де б він не знаходився, будь то спортивні ігри, заручини або навіть весілля!

Так, мова йде про той самий чорно-золотий браслет, який явно має африканське коріння!

Відомо, що вперше фотографи відобразили його на зап’ясті у принца Гаррі в 2001 році під час гри в поло, і всі наступні роки чекали, що молодший син принцеси Діани перестане його носити, або розкриє таємницю – навіщо він це робить.

І це сталося! Власне, здогадки про те, що прикраса має африканське коріння і у нього особлива місія, підтвердилися.

Ми пам’ятаємо, що принцеса Уельська зaгuнула в автокaтaстpофі в серпні 1997 року. І тоді принц Чарльз, розуміючи, що синів очікує один із самих важких періодів у житті, відправив їх в Африку, щоб «мама не дивилася на них з кожної сторінки газет, журналів і ТВ».

«Я вперше приїхав в Африку в 1997 році, відразу після смepті моєї мами. Мій батько сказав моєму братові і мені упакувати наші сумки – ми вирушали так далеко від Лондона, щоб бути подалі від усього цього, – зізнався принц Гаррі в інтерв’ю журналу «Tоwn аnd Cоuntry».

Принцеса Діана дyші не чула в своїх синах і була турботливою матір’ю, але з молодшим сином у неї були особливо трепетні відносини – принц Гаррі своєю зовнішністю вдався в рідних по материнській лінії, і Діана любила називати його «маленьким Спенсером».

До речі, з поїздки в Африку, куди онуки королеви поїхали, щоб побути наодинці зі своїм гоpeм, обидва повернулися з пам’ятними браслетами. Але з тих пір не знімає його тільки принц Гаррі!

Прикраси завжди на його зап’ясті правої руки. Звичайно ж, принц не зняв його навіть під час заручин з Меган Маркл!

Читайте також: Незнайомець в автобусі зробив зауваження хлопчику, який їв цукерку. Відповідь малюка запам’ятають усі пасажири

І «пам’ять про маму» була з ним на день його весілля! Втім, цей браслет не став єдиним нагадуванням про рідну для принца людину – після вінчання його дружина теж одягла на палець каблучку з аквамарином, яка раніше належала принцесі Діані.

Але і це ще не все – виявляється, навіть для весільного букету молодший онук королеви власноруч зібрав квіти в Білому саду Кенсінгтонського палацу з білих троянд леді Ді, які там висадили роком раніше.

Джерело.

You cannot copy content of this page