2022 рік: яким знакам Зодіаку особливо пощастить, вплив астрономічних явищ

Згідно з китайським календарем, 1 січня Новий рік ще не настав, і Тигр змінить Бика лише 1 лютого. Зазвичай “тигриний” час відрізняється інтенсивністю, підвищеною запальністю. І цей рік – не виняток. Проте заступатиме йому водна стихія, яка значно пом’якшить ці неприборкані риси характеру хижака. Так що налаштуйтеся на оптимізм і чекайте на процвітання.

Кому особливо пощастить

Чорний Тигр віддає перевагу тим, хто легкий на підйом, проте вміє контролювати свої вчинки та емоції та не схильний вестись на провокації. Тому, якщо ви хочете сподобатися господареві року та завоювати його заступництво, намагайтеся відповідати цьому опису.

Особливо Тигр благоволить водним знакам – Ракам, Скорпіонам та Рибам. Народжені під ними люди стануть особливо удачливими і з легкістю вирішуватимуть проблеми.

Вплив астрономічних явищ

2022 ознаменується транзитом Юпітера у сполученні з Марсом. Така комбінація обіцяє водяним знакам позитивний вплив на стосунки в сім’ї.

Якщо раніше особисте життя тряслося сильними любовними емоціями, то тепер вони помітно ослабнуть. Пристрасті заспокояться, а стосунки стануть розміренішими і менш бурхливими. Зате вони набудуть більшу глибину, і ви зможете об’єктивно подивитись свого партнера.

Також 2022 примітний майбутнім парадом планет – Сатурна, Венери, Меркурія, Юпітера і Марса, – що вплине на поточні події. Найсильніше проявиться у проміжку між першими числами березня та серединою червня. У цей період бажано не робити довгих поїздок на особистому транспорті, а також подорожей літаком.

Зіткнення Урана та Сатурна може спровокувати протистояння між новими ідеями та колишніми традиціями. Швидше за все, у більшості сфер життя багато доведеться змінити – відмовитися від перевірених способів дії та освоїти нові технології та навички. Якщо ваша мотивація буде позитивною, яка не шкодить решті учасників взаємодії, то як в особистій, так і у професійній сферах 2022 рік принесе небувалий успіх.

Весь рік Тигра Венера буде особливо інтенсивною, тому в цей період почуття як до другої половинки, так і до дітей посиляться і зміцняться. Становище цієї планети сприяє романтиці та укладенню шлюбів.

Приблизно з середини року ретроградний Меркурій почне вносити плутанину в життєві орієнтири, і багато хто замислюватиметься, а чи все вони правильно роблять. Не піддавайтесь на цю провокацію і не поспішайте щось змінювати в особистому житті чи кар’єрі. Цей рік взагалі мало підходить для зміни професії та місця роботи. Також зірки не радять брати кредити, особливо у вересні.

З 8 числа останнього місяця року бажано більше уваги приділити власному здоров’ю.