fbpx
Поради

21.12.2021 – особлива дзеркальна дата: що потрібно зробити, щоб притягнути гроші й удачу та як здійснити бажання о 21 годині 12 хвилин

21 грудня – остання дзеркальна дата поточного року. Крім того, саме 21 грудня 2021 року відбудеться День зимового сонцестояння. Так що, сьогодні ви можете присвятити себе роботі або творчості – всьому тому, де важливо знайти просування. Будь-які ваші спроби розвиватися будуть почуті Всесвітом.

Астрологи вважають, що робити це найкраще ввечері о 21 годині 12 хвилин. Візьміть фломастер або помаду, напишіть на дзеркалі або вікні сьогоднішню дату – 21.12.2021. У момент такої дії думайте про своє бажання, як ніби воно вже збулося.

Сконцентруйтеся на своєму бажанні знову. Уявляйте, що ви вже отримали бажане. Не зтирайте написане до ранку – нехай будинок вбере енергетику числа.

Ідеальний варіант – присвятити такий день саморозвитку. Наведіть порядок в душі, в будинку, займіться тілом. Очистіть свою душу і простір навколо себе, тоді Вищі сили допоможуть вам в реалізації бажань. Серед того, що можна і потрібно зробити, астрологи особливо рекомендують:

  • аналізувати своє життя, працювати над помилками;
  • займатися духовними практиками;
  • приділяти час близьким, їздити до рідних;
  • присвячувати час інтелектуальній праці і творчості;
  • прибирати будинки, планувати майбутнє.

Головне завдання на 21 грудня – провести добу із задоволенням. Слухайте своє серце і постарайтеся сконцентруватися на тому, що для вас дійсно важливо, тоді результати ваших старань настануть майже миттєво.

You cannot copy content of this page