21 червня – особливий день, потужна енергетика якого подарує вам щастя і удачу, а також допоможе здійснити бажання, набратися сил і зарядитися позитивом

Літнє сонцестояння в червні – це дуже потужний в плані енергетики день, в який Сонце знаходиться на максимальній висоті над горизонтом. Найдовший день в році може подарувати вам щастя і удачу.

Астрономічно, цей день дуже важливий для людства. Він допоможе вам здійснити бажання, набратися сил і зарядитися позитивом. Залишається сподіватися на те, що це буде теплий і сонячний день. Джерело

Коли буде день літнього сонцестояння в 2019 році

Оскільки рух Землі навколо Сонця майже незмінний, то і день сонцестояння завжди відбувається в один і той же час, в один і той же момент. Влітку Сонце високо над горизонтом, взимку низько.

Літнє сонцестояння – це не день, а точка орбіти Землі, точка, після проходу якої, день починає зменшуватися. Фактично, в астрономії цей день вважається початком астрономічної осені, яка триватиме до осіннього рівнодення. У 2019 році сонцестояння відбудеться 21 червня. Кожен четвертий рік ця дата зміщується на 20 червня, тому що кожен четвертий рік – високосний.

Енергетика літнього сонцестояння

Сонце дарує в цей день не тільки найбільше тепла, але і найбільше невидимої, але вельми відчутної енергії. Це пік літнього сезону, який слід провести в гарному настрої, щоб притягувати до себе тільки сприятливу енергію.

Багато людей відправляються на природу в цей день, щоб увібрати в себе всю міць Сонця. Фахівці з біоенергетики радять якомога більше перебувати на свіжому повітрі 21 числа, а також спілкуватися з найприємнішими людьми.

Читайте також: 21 червня найдовший день у році: в день літнього сонцестояння можна залучити удачу і добробут

День літнього сонцестояння в багатьох культурах з давніх-давен був одним з найважливіших днів у році. Так було у Кельтів і на Русі. До сих пір день літнього сонцестояння святкується багатьма людьми так, як це робилося тисячу років тому.

У цей день можна працювати, відпочивати, бути на самоті або в оточенні людей. Головне – зберігати гарний настрій. У цей день можна сміливо ходити на побачення, заводити нові знайомства. Кажуть, що весілля і перше побачення двох закоханих людей в такий день – до великої удачі.

Позитивно на настрої позначаться великі покупки, які теж можуть принести масу позитивних емоцій. Щоб не витратити гроші даремно, постарайтеся заздалегідь запланувати похід по магазинах на 21 червня.