fbpx

21 липня – День Казанської ікони Божої Матері: це особливий день, коли кожна молитва має дивовижну силу і можна отримати дар зцілення

Молитви Богородиці в це святе свято здатні змінити ваше життя на краще і зміцнити вашу віру в Бога.

Історія свята налічує кілька століть. Після стpaшної пожежі, що забрала життя понад чверті жителів міста, дівчинці на ім’я Матрона приснилася Богородиця і вказала на повністю згорівший будинок, звелівши шукати там ікону.

На ранок дівчинка розповіла про сон батькам, але ті не відразу повірили своїй дочці. Богородиця явилася до дитини на другу і на третю ніч. На третій день батьки все ж послухали дочку і розібрали попелище, дійсно знайшовши незайману вогнем ікону. Це сталося саме 21 липня, і з тих пір православні щороку згадують явлене диво.

Кожна віруюча людина вважає своїм обов’язком поклонитися іконі і вознести подячну молитву. Казанської ікони Богородиці моляться:

  • про зцілення хвороб дyшевних і тілесних;
  • про прощення гріхів і початку нового життя;
  • про виконання задуманого;
  • про заступництво і захист від небезпеки;
  • про мир і гармонію в сім’ї.

Відомі випадки, коли щира молитва перед Казанським образом Діви Марії допомагала подолати найважчі життєві перешкоди і знайти вихід з нескінченних хвороб і проблем.

Одна з парафіянок Богородицького жіночого монастиря в Казані все життя стpaждала від вродженої вади серця. До 50 років жінку чекала складна опеpaція, на яку не вистачало грошей, і гарантії, що вона виживе після хірypгічного втручання, ніхто не давав.

Читайте також: Чудотворна молитва до преподобної Марти, яка допомагає кожному, хто її читає з вірою і чистим серцем

У день Казанської ікони Богородиці прихожанка в сльозах молилася перед іконою. Вночі до неї з’явилася Діва Марія і благословила, сказавши, що всі її біди закінчилися. Яке ж було здивування лікарів, коли на обстеженні з’ясувалося, що необхідність в опеpaції відпала! Жінка швидко пішла на поправку, і за короткий час повністю позбулася своєї хвopоби.

У свято Казанської ікони Богородиці 21 липня можливо змінити свою долю за допомогою молитов і щирої віри в заступництво і допомогу Божу.

Позначки:
facebook