21 січня 21 року 21 століття – сьогодні магічна дата, коли можна загадувати бажання увесь день

Сьогодні дуже важливий з точки зору енергетики день. Справа в тому, що це 21 день 21 роки 21 століття. Експерти в галузі нумерології вважають, що кращого дня для загадування бажань просто не знайти.

Сьогоднішній день можна сміливо назвати днем сили. Це дуже сприятливий час, коли можливі дива. Нехай цей четвер принесе вам тільки позитив і багато удачі.

Чому цей день такий важливий

Будь-які дати, коли збігається як мінімум три цифри є сильними і сприятливими. Буває і так, що збігається абсолютно все: день, місяць, рік, століття. Так було, наприклад 12 грудня 1012 року о 12 столітті, і вже ніколи подібного не трапиться.

Дати з трьома однаковими складовими теж дуже потужні. Сьогодні як раз одна з таких. Наступна буде лише через сотню років. Числа 2 і 1 знаходяться в гармонії і утворюють між собою Трійку. Це означає, що можна загадувати бажання, адже вони з високою ймовірність здійсняться або сьогодні, або в цьому році.

Які бажання можна загадувати

Експерти рекомендують сфокусуватися на одному бажанні. Це повинно бути щось не матеріальне. У дні, що проходять під егідою Трійки, потрібно бажати добра, здоров’я, щастя. Максимальна щирість бажання гарантує його втілення в життя.

Будьте гранично уважними до своїх близьких в цей день. Спробуйте побажати щось для них, а не для себе. Як то кажуть, щастя близьких завжди приємніше, ніж особистий успіх.