22 грудня – День ікони Богородиці “Несподівана радість”. Ось що потрібно попросити і яку молитву прочитати

Православні віруючі вшановують і схиляють коліна перед ликом святих Божої Матері, поважаючи і прославляючи чудовий і абсолютно унікальний образ, відомий всьому православному світу як ікона Богородиці «Несподівана Радість».

Віруючі з особливим трепетом і довірою ставляться до великої ікони, не боячись зізнатися в своїх найпотаємніших гріхах, благаючи про допомогу і заступництво. Джерело

Богородиця допомагає кожному, хто потребує її і молить про підтримку перед ликом святих. Її допомога велика, особливо коли слова молитви підносяться в день пам’яті небесної ікони Богоматері «Несподівана Радість», яка наділена величезною силою і здатністю творити воістину благі чудеса. Щороку в православному календарі відзначають день, присвячений цій особливій іконі, дата святкування якої в 2019 році припадає на 22 грудня.

Молитви до Дня ікони Божої Матері «Несподівана Радість»

Сила образу унікальна і величезна, особливо в прощення і відпущення гріхів тим, хто щиро в них розкаюється. Перед іконою моляться про прощення за всі грішні вчинки і діяння, і кожен, хто розкаявся, обов’язково отримує прощення. Але не тільки про прощення грішної душі моляться чудовій іконі Богородиці. Віруючі звертаються в молитвах до образу в різних ситуаціях, з проханнями про допомогу, підтримку і заступництво.

Ікона Богородиці сильна настільки, що здатна допомогти зцілитися від злої і згубної хвopоби, захищає від бiд і тpивог, підтримує під час труднощів, не дає збитися з шляху і допомагає знайти щастя і любовь. Найвадливіші молитви в день святкування ікони Божої Матері «Несподівана Радість» – про каяття в гріхах і прохання про допомогу.

Читайте також: Найсильніша молитва до святої Анни, яку має прочитати кожна жінка саме 22 грудня

Молитва про прощення гріхів до Богородиці:

«О, велика Богородице! Перед іконою Твоєю найсвятішою молю тебе! Зроби мені честь, почуй слова каяття мої, прости мені всі гріхи, допоможи розпрощатися з гріховним життям, вступити на шлях праведний. Я до Тебе взиваю, і каюсь у нечесних діяннях і поганих вчинках. Визволи мене від них, помолись перед Господом за мене, за душу грішну мою і вимолити прощення Його. Так восславлю я Тебе, Свята Діво, так перед ликом Твоїм чудесним молитися не перестану. Підтримай мене і не обділити допомогою. Амінь».

Молитва про допомогу 22 грудня:

«О, пресвята Діво! У цей світлий день, коли лик Твій славить весь православний світ, я вибачення прошу перед іконою Твоєю великою, дякую за всю Твою допомогу безкорисливу і чисту, за підтримку і Твою незламну віру, яка стала для кожного віруючого прикладом вірності і праведності.

Та не дозволяй і зараз мені збитися зі шляху, зроби підтримку, подаруй силу, щоб гідно пройти життєвий шлях. Не дозволяй мені опустити руки, дай волі мені і щастя. Не кидай на годину, коли особливо потребуємо Тебе. Щоб я прославив ім’я Твоє, о Пресвята Богородице! Так образ Твій святійший шаную тих, хто я на століття. Вислухай мову мою від чистого серця і зроби допомогу Свою, стань підтримкою і заступницею. Амінь».