fbpx
Культура

22 травня – святої Рити – покровительки матерів і жінок. Молитва, яку має прочитати кожна з нас саме в цей день

Якщо ви опинилися у тяжкій ситуації або хочете когось підтримати дієвою молитвою, ось багато разів перевірена пропозиція: молитва до св. Рити, завдяки якій чимало прохань були вислухані Богом.

“О, могутня і славна Рито, ось біля твоїх ніг бідна душа, яка потребує допомоги, і звертається до тебе зі сподіванням, що буде вислухана. Через те, що я негідний, з огляду на всю невірність мою, не смію надіятися, що мої прохання спроможні будуть ублагати Бога Всевишнього.

О, дорога свята, візьми до серця мою справу, заступися перед Богом, аби випросити мені благодать, якої я так сильно потребую і про яку так гаряче прошу: (назвати) Не дай мені відійти від тебе невислуханим, о свята Рито! Якщо є в мені щось, що було би перешкодою в отриманні благодаті, про яку я прошу, то допоможи мені усунути цю перешкоду: підтримай моє прохання своїми цінними заслугами і представ його своєму небесному Нареченому, єднаючи його з твоїм проханням.

О, дорога свята Рито, вчини, щоб моя довіра і моя надія не були марні, аби моє прохання не було відкинуте. Випроси мені в Бога те, про що я благаю, а я постараюсь, аби всі пізнали доброту твого серця і велику могутність твого заступництва.

Амінь”

You cannot copy content of this page