fbpx

24 квітня – Лазарева субота: як потрібно провести цей день

Лазарева субота – це велике православне свято, завжди випадає на Великий піст.

Це не двонадесяте свято, але від цього значимість його не менш важлива. Лазарева субота – це один з ключових днів Великого посту. Намагайтеся бути добрішими і позитивнішими в цей яскравий день.

У цей день прийнято ходити до церкви, причащатися і сповідатися в гріхах. Якщо ви вже зробили це раніше, можна просто відвідати службу, помолитися, поставити свічку.

В цей день всі православні віруючі можуть попросити Господа про зцілення недуг та дарування здоров’я. Вважається, що молитви будуть почуті. Чим більше праведне життя веде той, хто просить, тим вища ймовірність того, що Господь виконає його прохання.

Вважається, що в цей день варто в молитвах також просити не про вирішення своїх проблем, а про рішення проблем близьких людей. Христос повернув до життя того, кого вважав близьким, тому обов’язково допоможіть тим, хто вам дорогий.

Намагайтеся не займатися справами в городі і вдома в цей день. Також в Лазареву суботу бажано не влаштовувати пишних бенкетів, адже це все ще Великий піст.

Згідно прикметами, в цей день можна і навіть потрібно розповідати своїм близьким про прийняте рішення зіграти весілля зі своєю половинкою. Вважається, що так майбутній союз буде більш міцним.

Ще одна важлива прикмета стосується погоди. Якщо до Лазаревої суботи розпустилися сережки на вербі, значить, літо буде дуже сприятливим, теплим і не посушливим.

You cannot copy content of this page