fbpx
Культура

24 лютого – перший день Масляної: що має зробити в цей день кожна жінка

Генеральне прибирання в будинку. Саме в понеділок, 24 лютого слід гарненько прибратися, щоб запрошувати гостей на млинці в чистий будинок.

Також бажано розібрати старі речі і позбутися від тих, які ви не носите. Існує дуже хороша традиція, яка дійшла до нас від предків, — віднести ці речі в храм або дитячий будинок.

Звичайно, рвані і дуже поношені речі бажано спалити. Вважається, що це допоможе позбутися від бід і хвороб в будинку. Особливо дієвий ритуал в тому випадку, якщо в будинку є хвора людина.

Шити, вишивати і прати в перший день не тільки можна, а й треба. Чим більше встигне зробити жінка в цей день, тим більше часу залишиться на відпочинок і гуляння у вихідні дні.

У перший і останній день Масляної треба неодмінно пекти млинці. І зробити це варто навіть в тому випадку, якщо ви працюєте. Тому що млинці на столі — це до удачі в будинку!

Читайте також: Гороскоп на 24 лютого для кожного знаку Зодіаку: зірки пророкують приємні новини

До млинців треба обов’язково подавати смачні «доповнення»: сметану, сир, варення, ікру, рибу і т.д. Звичайно, ні в якому разі не можна ставити на стіл м’ясо і м’ясні вироби. Адже Масляний тиждень — це дні підготовки до Великого посту.

Наші предки вірили, що якщо в перший день Масляної всі зберуться за одним столом, то протягом року з усіма домочадцями все буде добре.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням

You cannot copy content of this page