fbpx

25 лютого – День Іверської ікони Божої Матері, яка творить дива: ось що потрібно попросити і яку молитву прочитати саме сьогодні

Православні молитви допомагають віруючим справлятися з труднощами, а також дають надію на щасливе майбутнє. У день вшанування Іверської ікони Божої Матері Небеса будуть слухати кожному, хто відкриє серце і душу.

Святий лик називають вратарниця і воротарка. Унікальність ікони полягає в тому, що вона збереглася в первозданному вигляді, і паломники можуть доторкнутися до святині в Іверському монастирі, який знаходиться в Греції. Вважається, що написана ікона самим апостолом Лукою. Джерело.

25 лютого віруючі вирушають на урочисту службу, щоб помолитися перед святим і чудотворним ликом. Священнослужителі розкажуть історію ікони, чудеса зцілення і допомогу, яку надавала Богородиця після звернення до неї. Тим, хто не зможе побувати на службі, можна помолитися вдома.

Іверська ікона допомагає знайти душевний спокій, дарує зцілення від недуг, в тому числі душевних, береже домашнє вогнище, а також допомагає набути впевненості і вступити на шлях виправлення. Помолитися до Божої Матері можна і своїми словами, головне, щоб молитва йшла від чистого серця.

Читайте також: Навіщо в церкві подавати записки за здоров’я та за yпoкiй і як правильно це зробити

“Пресвята Богородице! Прийми молитву щиру із наших уст, не залиш без свого заступництва. Зціли недуги наші, як душевні, так і тілесні. Залікуй рaни наші і не залиш нас, безпомічних, хто в Тобі має потребу.

Владичице Богородице, спаси і сохрани від негараздів сім’ю мою і моїх близьких. Убережи від чвар і розбрату, даруй душевний спокій, захисти від бід і не залиш на годину сумнівів.

Пресвята Богородиця, слався у віках! Прийми молитву щиру та не залиш прохання без уваги. Зціли душі наші і не покинь нас на роздоріжжі. Допоможи вибрати шлях і вбережи від помилок, душі наші брудні. Амінь».

Позначки:
facebook