26 грудня – дивовижний день, в який потрібно дивитися в майбутнє з оптимізмом: ось як потрібно провести день сонячного затемнення

У такі дні небезпечною буде будь-яка негативна енергетика і негативні думки. Крім цього варто дивитися на світ простіше. Це дивовижний і незвичайний день, в який потрібно дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Особливості прийдешнього затемнення

Сонячне затемнення 26 числа буде кільцеподібним. Це означає, що Місяць опиниться повністю всередині сонячного диска. Через велику видалення Місяця від Землі тінь буде вкрай слабкою, тому побачити затемнення, на жаль, можна лише за допомогою спеціальної апаратури. Джерело

Астрологи зазначають, що затемнення пройде в Знаку Козерога. Це досить негативно позначиться на майбутніх справах, тому краще займатися вирішенням звичних завдань і не ризикувати, а також не витрачати багато грошей.

Поради астрологів на 26 грудня

Сонячне затемнення означає, що під ударом опиниться наша мотивація. Важливо пам’ятати про те, що на носі свята, тому пора займатися роботою або підготовкою будинку або квартири до Нового Року. Можна зробити прибирання або переставити меблі згідно з правилами фен-шуй.

Козеріг зробить так, що людям не потрібно буде підвищувати зосередженість. Потрібно лише правильно розподілити ресурси і спланувати справи. Це дуже важливий час, тому що затемнення Сонця завжди проходить в Молодик. Нова Місяць означає, що потрібно позбавлятися від всього старого. У цей день можна викинути непотрібні речі, зробити прибирання в будинку, навести порядок на робочому місці.

Читайте також: Гороскоп на січень 2020 року – це час глобальних змін і сюрпризів

Корисними будуть нетривалі поїздки і відрядження. Цього четверга важливо звертати увагу на людей, які будуть прагнути до зближення з вами. 26 числа можна знайти хорошого друга, товариша або навіть другу половинку.

Варто відзначити також, що дане затемнення пройде під впливом аспекту Сонця і Нептуна. Поки ці два об’єкти перебувають в квінтилі, люди будуть позбавлені співчуття. У такі дні може повернутися стара залежність. У багатьох справах вам допоможе проникливість, стануть в нагоді таланти і творчий підхід.