fbpx

26 липня – Собор Архангела Гавриїла: як потрібно провести цей день і які молитви читати, щоб вимолити бажане

Після Благовіщення, 8 квітня, християни святкували Собор Архангела Гавриїла. Вдруге за рік це світо відзначається саме 26 липня.

Саме Архангел Гавриїл приніс чудову звістку про те, що в цей світ прийде Спаситель, тому серед людей цього архангела ще називають Гавриїл Благовіст, тобто той, хто приносить добрі (хороші) новини. На іконах його можна побачити з білою лілією в руці.

Саме в це свято, День Собору, християни моляться Гавриїлу в кожній нужді. Гавриїл є одним з семи архангелів, які стоять перед престолом Божим, тобто Гавриїл є розпорядником Бога, він приносить важливі і цінні звістки.

У храмах і церквах в день Собору люди запалюють свічки, прославляють цього архангела, співають йому пісні і читають подячні молитви.

Також звертаються в молитвах до Гавриїла і просять про здійснення бажань. І вважається, що він обов’язково вислухає і відповість.

Архангел Гавриїл є передвісником хороших новин, змін на краще. Якщо в цей день молитися Гавриїлу з добрими намірами – він обов’язково виконає бажання.

В цей день не варто починати будь-яку нову справу, оскільки все буде погано виходити, або не вийде взагалі. Не варто комусь позичати кошти, сваритися і ображати одне одного.

Сильна молитва на Собор Архангела Гавриїла

“Святий Архангеле Гавриїле! Ангел Благовіщення, вірний посланник Бога. Відкрий наші вуха навіть на тихі нагадування і заклики люблячого серця нашого Господа. Завжди стій в очах наших. Просимо Тебе, щоб ми слово Боже правильно розуміли, слухали його і виконували те, чого Бог від нас хоче. Навчи нас бути готовими, щоб коли прийде Господь, не застав він нас сплячими. Амінь”

You cannot copy content of this page