fbpx

26-річна дівчина перестала голити бороду і зустріла своє кохання (фото)

26-річна американка, яка стpaждає від надмірної ваги і рясного оволосіння, зустріла свою любов. У 11 років у Нови Галаксі почалo рости волосся на тілі, а через п’ять років їй діагностували синдром полiкiстoзних яєчнuкiв.

Дівчина постійно голила волосся на підборідді, шиї, гpyдях, щоб уникнути насмішок однокласників, але це їй не допомагало. Нова голилася щоранку і боялася залишатися на ніч у друзів: їй здавалося, що хтось побачить її щетину.

Тільки в 26 років дівчина вперше на час перестала голитися. Вона завела свій канал на Youtube і акаунти в соцмережах, в яких розповідає про те, як жити з бородою. Нова вважає, що цій проблемі не приділяється достатньо уваги.

– У суспільстві це не обговорюється, – каже дівчина. – Люди, у яких є ця проблема, бояться говорити про це, тому що «жінки повинні голитися». Так що я хотіла просто бути кимось, з ким можна було б обговорити цю проблему. Ця невпевненість заважала мені жити. Якщо хтось із вас через це проходить і вам соромно за волосся на тілі. Пам’ятайте, що ви не самотні! Багато людей проходять через це.

Читайте також: З Італії Ярослава приїхала з дитиною: “Повернувшись з заробітків я втратила чоловіка і сина, а потім і донька покинула мене”

Її перше відео миттєво стало вірусним, Нова отримала багато відгуків від жінок, які теж пройшли через подібні випробування.

А через деякий час Нова зустріла свою любов. Нею виявилася дівчина-лecбiянка Еш Берд. Коли вони почали зустрічатися, Еш заявила, що буде любити Нову такою, яка вона є.

Після цього Нова перестала голитися зовсім. Незважаючи на бороду, вона продовжує носити сукні і робити макіяж, а також ділитися знімками в новому образі

Джерело.

Позначки:
facebook