27 вересня Меркурій розпочинає свій ретроградний рух: чого слід остерігатися до 18 жовтня

Ретроградний Меркурій, як завжди, приходить невчасно. Тільки-тільки ми почали входити в ритм, як нам на голову звалюється нова проблема. Меркурій в стані зворотного руху може принести людям безліч неприємностей.

Ретроградний рух цієї планети триватиме до 17 жовтня включно. Виходить, що проблемний період триватиме приблизно три тижні, за які Меркурій встигне накоїти лиха. Втім, енергетика цієї планети може мати і сприятливий вплив на нас з вами. Наприклад, вона може зробити так, що ви дізнаєтеся про себе щось дуже важливе. Ретро Меркурій часом розкриває наші природні таланти, які все життя «спали».

Фінанси і робота з 27 вересня

У період з 27 вересня по 17 жовтня впаде продуктивність людей. Це найбільш чітко зможуть відчути на собі ті, хто постійно знаходиться в роз’їздах. Найважче стане починати нові справи, проекти.

Швидше за все, ми всі станемо трохи більше забудькуватими. Якщо ваш підлеглий або колега про щось забуде, не поспішайте звинувачувати його у всіх гріхах, адже ви теж можете піддатися негативному впливу Меркурія. Щоб уникнути провалів в пам’яті, астрологи радять ретельніше планувати справи і формувати списки необхідних справ на кожен день.

Через проблеми з пам’яттю буде складніше навчатися чомусь новому. З цієї причини складності чекають людей, які нещодавно перейшли на нове місце роботи або проходять навчання на курсах, здають іспити в університеті та інших навчальних закладах.

У багатьох людей під час ретроградного руху Меркурія з’являється творча криза. У найближчі кілька тижнів періодично все буде валитися з рук. Якщо щось перестане виходити на вищому рівні, не лякайтеся. Потрібно просто перечекати, і все повернеться на круги своя.

Настрій і здоров’я в ретроградний Меркурій

Здоров’ю Меркурій не загрожує, а ось наш з вами настрій в зворотному русі постраждати може. Астрологи вважають, що починаючи з 27 вересня в голову можуть лізти неприємні думки.

Цілком можливо, що планета постарається нам нагадати про те, що ми відчайдушно намагаємося забути. Йдеться про різні проблеми, неприємні спогади. З цієї причини астрологи радять відпочивати не лежачи на дивані, а займаючись чимось активним і цікавим, щоб віддаляти себе від подібних думок.

Любов і спілкування з 27 вересня по 17 жовтня

Меркурій ускладнює спілкування, позбавляючи людей бажання відкриватися одне одному. Сама потреба в спілкуванні не відпадає, а ось вміння доносити свої думки зрозуміло може постраждати.

Навіть між найближчими людьми може на час пропадати довіра. Не переживайте, якщо друга половинка захоче проконтролювати вас через спалах ревнощів або занепокоєння.

Людям стане трохи складніше приходити до компромісів. Намагайтеся частіше себе ставити на місце інших людей, щоб краще розуміти їхні мотиви і цілі, бажання і настрій.