fbpx

29 травня відбудеться з’єднання Меркурія і Венери: які проблеми нас чекають і як з ними впоратися

29 травня відбудеться з’єднання Меркурія і Венери в Знаку Близнюків. Цей день буде досить несприятливим і навіть небезпечним. Саме тому варто ознайомитися з порадами астрологів щодо подолання майбутніх проблем.

Чим буде небезпечний цей день

З’єднання двох планет – це положення, при якому вони максимально зближуються по один бік від Сонця. Венера і Меркурій будуть знаходитися в цьому аспекті в Знаку Близнюків 29 травня.

Така подія змусить спливти назовні все найгірші риси двох планет. Це означає, що очікувати проблем можна буде абсолютно в будь-якій сфері життя, адже спільно Венера і Меркурій утворюють ідеальну пару, яка зачіпає кожен шматочок нашого життя.

Найбільші неприємності чекатимуть людей в сфері роботи і фінансів. Венера забере у нас сили і енергію, а Меркурій позбавить удачі. Це означає, що навіть найбільш працьовиті люди можуть замість прибутку отримати проблеми з фінансами.

Друге місце за важливістю та обсягом отримують небезпеки, пов’язані зі сферою спілкування. Венера позбавить нас удачі в любові і змусить людей ревнувати, прикидатися, обманювати одне одного. Меркурій спотворить потоки інформації, тому багато людей просто перестануть одне одного розуміти. Це стосується не тільки закоханих, а й родичів, друзів, колег, підлеглих і начальників.

У період з’єднання Меркурія і Венери, і тим більше – в Знаку Близнюків, людство може захлеснути хвиля неприємних спогадів. Багато людей почнуть згадувати неприємні моменти свого життя, віддаючись болючою ностальгії.

Як можна обійти стороною проблеми 29 травня

Головне, що варто робити в цей день, – остерігатися дорогих придбань. Меркурій не пробачить вам необачності. Будь-яка покупка може обернутися проблемами. Товар буде неякісним або ви витратите дуже багато грошей, хоча могли б заощадити.

Ні в якому разі не перевтомлюйтеся. Венера не допоможе відновити навіть краплю витраченої енергії. Витрачайте свої сили дуже обережно.

Намагайтеся не нервувати. Так, оточуючі нас люди можуть вести себе провокаційно, грубо, але це не означає, що на кожне слово або негативний вчинок з їхнього боку потрібно відповідати тим же. Венера і Меркурій розхитають нашу нервову систему, тому будь-який сплеск гніву може зіграти з вами злий жарт.

Не брешіть. Це важлива порада для спілкування з будь-якими людьми. Не робіть цього заради вигоди, заради наживи, рішення проблем. Ваш колега, друг, родич, друга половинка або знайомий можуть не пробачити вас. Ваша брехня назавжди залишиться в їх пам’яті.

You cannot copy content of this page