fbpx

3 чарівні фрази, які миттєво поставлять на місце і заспокоять нервову людину

Нам досить часто доводиться мати справу з тими, хто дуже емоційно реагує на будь-яку ситуацію або постійно “рветься в бій”, доводячи свою правоту. Та й що гріха таїти, часом навіть найурівноваженіший з нас піддається своїм емоціям.

Оскільки повністю убезпечити себе від спілкування з агресивними і дратівливими людьми ми не можемо, залишається лише шукати ефективні способи, щоб зробити таку комунікацію менш хворобливою і більш конструктивною.

Психологи рекомендують при зустрічі з емоційно нестабільними людьми використовувати три “чарівні” фрази, які здатні миттєво заспокоїти кого завгодно.

“Будь ласка, говоріть повільніше. Мені б хотілося вам допомогти”

Звичайно, справа зовсім не в тому, що люди, що знаходяться в загострених почуттях, кажуть занадто швидко. Проблема полягає в тому, що зазвичай вони сильно кричать або нестримно ридають. Тим не менш, ця фраза має воістину магічний вплив.

Чому це працює? Дана фраза ламає шаблони в голові. Від вас чекають протистояння, а ви показуєте, що це не так. Ви просите роз’яснень. Ви зацікавлені. І це їх заспокоює.

“Що б ви хотіли, щоб я зробив?”

Це питання працює за тим же принципом, що і фраза номер один. Воно змушує емоційну людину переключити мозок з підкірки, яка визнає тільки втечу або боротьбу, на відділи, які здатні мислити раціонально.

Будь-яке уточнююче запитання по темі розмови

Цей трюк добре використовувати, якщо ви маєте справу з психічно неврівноваженими людьми. При цьому абсолютно не має значення, наскільки адекватний ваш опонент.

Якщо ви сподіваєтеся повернути розмову в розумне русло, не варто доводити співрозмовникові, що він зійшов з розуму або детально доносити свою точку зору. Такими діями ви ще сильніше розсердите людину.

Чому так відбувається? Пояснення майже завжди є прихованою формою протидії. Співрозмовник буде підсвідомо це відчувати, в наслідок чого стане ще більш агресивним і емоційним.

Читайте також: Безпритульна завжди тягала з собою 3 валізи, 16 років усі вважали її бoжeвiльною, до одного моменту

Тому, якщо ваш опонент явно марить, з піною біля рота доводячи, що земля квадратна, краще запитайте у нього, який розмір у цього квадрата. Не поспішайте крутити пальцем біля скроні. Ставлячи уточнюючі питання, вам, швидше за все, вдасться перевести розмову на більш твердий грунт.

Будь-яка з цих трьох фраз допомагає налаштувати правильну комунікацію з співрозмовником, а це вже півсправи! Частіше використовуйте ці фрази, і ви помітите, що агресивних і роздратованих людей у вашому оточенні стало помітно менше!

Джерело.

You cannot copy content of this page