fbpx

3 головні причини, чому не можна святкувати 40-річний ювілей і чому це може вплинути на удачу і долю

Далеко не всі знають, що відзначати сорокаріччя не зовсім безпечно для удачі і долі. Експерти розповіли про те, чому це може бути небезпечним і як правильно відзначати цей ювілей.

Існує величезна кількість прикмет і забобонів на день народження. Одна з них свідчить, що сороковий день народження не відзначають. Настав час розібратися з тим, чому багато хто так вважає і чи є можливість обійти стороною негатив у цей важливий день.

Прикмета про ангела-хранителя

Відповідно до думки багатьох провидців і релігійних людей, на сороковий день народження нас перестає опікуватися наш ангел-охоронець. Він не йде від нас повністю, а просто допомагає нам значно рідше – тільки в найнебезпечніших ситуаціях.

Через це багато хто вважає сороковий день народження найнебезпечнішим і несприятливим, але завжди можна задобрити ангела-хранителя, показавши йому, що ви все ще гідні його допомоги. Для цього необхідно зробити добрий вчинок в свій день народження. Це забезпечить вас удачею на найближчі роки. Також експерти радять зробити це звичкою в кожний наступний день вашого народження.

Нумерологія і астрологія

Експерти двох цих напрямків впевнені в тому, що четвертий десяток років проходить під керуванням Сатурна і Урана – планет, які можуть наповнити життя людини плутаниною і хаосом. Саме тому сам день народження, в який ми відзначаємо своє сорокаріччя, може бути небезпечним.

Його можна відзначати, але краще робити це обережно, в перевіреній компанії, вдома. Так ви зможете обійти стороною неприємності. Задобрити Уран і Сатурн можна спокійною атмосферою. Цей день народження краще не відзначати далеко від дому або в дорозі.

Східна прикмета

Багато напевно чули про те, що число 4 в Китаї дуже схоже на перехід в світ не живих. Саме тому там немає четвертих поверхів, а сороковий, четвертий і сорок четвертий дні народження відзначають з побоюванням, або не відзначають зовсім.

Само собою, до цієї прикмети нам не варто ставитися серйозно, проте не можна не відзначити той факт, що за дивним збігом обставин саме сороковий день народження майже завжди йде шкереберть. Будьте обережнішими в цей день, адже східні прикмети частенько збуваються.

You cannot copy content of this page