fbpx

3 кімнатні рослини, які притягують гроші і достаток в будинок, як магніт

Експерти розповіли про кілька відомих всім кімнатних рослин, які є потужними магнітами для грошей і багатства.

На першому місці цього топа розташувалася толстянка або грошове дерево. Ця рослина – справжній магніт для грошей. З її допомогою можна не тільки позбутися від усіх грошових проблем, але і примножити свій достаток. Для посилення дії грошового дерева рекомендується посадити його в червоний горщик, а на дно покласти монетку.

Герань живе майже в кожному будинку. Однак далеко не всі власники цієї рослини знають, що вона володіє сильними енергетичними властивостями. З допомогою герані кожен бажаючий може налагодити своє фінансове становище і здобути багатство. Також відомо, що герань відлякує від своїх власників злодіїв і шахраїв, захищає будинок від непроханих гостей.

Читайте також: 7 кімнатних рослин, які приносять в дім любов і щастя: принесіть ці квіти в свій будинок і вже за місяць відчуєте зміни

Кімнатний бамбук. Останнім часом ця рослина стала особливо популярною серед українців. Все тому, що кімнатний бамбук є потужним грошовим талісманом, що притягає гроші, достаток і благополуччя. Вважається, що весь секрет цієї рослини полягає в його міцному стеблі. Якщо його паростки почали проростати, значить, незабаром в будинок прийде багатство або фінансовий прибуток. Щоб посилити енергетику бамбука, слід поставити поряд з ним фігурку жаби.

You cannot copy content of this page