3 натуральні добрива, які допоможуть вкорінити троянди. У мене всі букети перетворюються у розкішні кущі

Ці 3 натуральні добрива допоможуть вкорінити троянди. У мене всі букети перетворюються у розкішні кущі.

Якщо у вас у вазі стоїть букет троянд, які ви б хотіли бачити на своїй ділянці, не поспішайте викидати квіти відразу після того як вони почали в’янути.

Рекомендуємо вам спробувати вкорінити троянди. Навіть якщо ви не професійний квітникар або садівник, ви зможете самостійно це зробити і виростити красиву троянду. Джерело

За допомогою гострого ножа зріжте у троянди верхню частину, таким чином, щоб залишився держак приблизно 25 см. Покрийте воском верхній зріз живця. Для того щоб оновити держак, видаліть все листя і обріжте трохи нижній зріз.

Після цього живці треба обробити одним з нижче описаних способів. Цілком логічно буде, якщо ви спробуєте всі 3 способи вкорінення троянд з різними живцями. Таким чином, ви зможете визначити, який із цих способів підходить для вас більше всіх.

Перший спосіб

Приготуйте дріжджовий розчин (100 мг дріжджів на 10 літр води). Помістіть живці, приблизно на одну третину в цей розчин на 24 години. По закінченню цього часу, промийте живці теплою водою і занурте їх в ємність з водою, таким чином, щоб вода доходила до половини черешка. У міру вкорінення регулярно підливайте воду, щоб її рівень завжди зберігався на одній позначці.

Другий спосіб

В 1 літрі води треба розчинити 1 чайну ложку меду. У розчин занурте живці на одну третину і залиште їх на 12 годин на медовому розчині. Після цього дістаньте троянди і занурте їх в ємність з водою, щоб троянди були в воді наполовину.

Читайте також: Щоб восени зібрати часник з великими головками, у червні його потрібно полити цим диво-розчином

Третій спосіб

У воду з держаком додайте 10 крапель соку алое (обов’язково свіжого). Алое стимулює появу корінців, і в той же час імунну систему живця. Вода повинна доходити до середини живця. Регулярно підливайте воду, щоб її рівень не знижувався. Через 10 днів можете додати у воду ще 5-7 крапель соку алое.

Після того як троянда пустить досить великі коріння, дотримуючись всіх правил посадки рослини, висадіть троянди в підготовлений для цієї мети горщик з квітковим грунтом.