fbpx
Поради

3 речі, яких потрібно позбутися до 2023 року, щоб він став успішним і щасливим

Борги

Насамперед йдеться не про фінансові борги, а про ті обіцянки, які ви дали, але поки що з якоїсь причини не виконали. Такі борги потрібно встигнути списати із себе до кінця 2022 року. Обов’язково виконайте дані раніше обіцянки, щоб Всесвіт нагородив вас удачею наступного року.

Зрозуміло, позбутися потрібно фінансових боргів. Це гарантує вам приплив мотивації та удачі у грошовій та робочій сферах. Настав час погасити кредити, віддати зайняті раніше люди гроші.

Також може йтися і про кармічні борги. Наприклад, у 2022 році планети та зірки в деякі періоди можуть підштовхувати нас до дій. Вчинків, про які ми шкодуватимемо у майбутньому. Можливо, ви вже зробили щось погане або збираєтеся це зробити. Чи не погіршуйте свою карму. Працюйте над тим, щоб вона ставала чистішою. 2022 року потрібно виправити помилки або закрити їх позитивними справами. Це допоможе розпочати 2023 рік із позитивної ноти.

Заздрість

2022 – час контрастів. Одні люди на нашій планеті стають багатшими, успішнішими і щасливішими, а інші зазнають поразки. Це неминуче викликає хвилі невдоволення та заздрощів. Заздрим людям необхідно спробувати позбутися цього почуття. Настав час перестати себе порівнювати з іншими і скаржитися на долю.

Заздрість — найстрашніший ворог успіху у коханні, у справах. Вона блокує чакри, погіршує настрій, позбавляє нас удачі та погіршує долю. Без неї в 2023 році на вас чекатиме успіх, а з нею на вас може чекати тотальний крах і постійні невдачі.

Невпевненість

2023 рік з великою ймовірністю стане часом, коли від нас усіх вимагатиметься максимум зусиль для досягнення цілей. Зірки та планети будуть розташовані таким чином, що для нас відчиняться нові двері, але без впевненості у своїх силах нові можливості залишаться ілюзорними, а цілі недосяжними.

Дещиця впевненості потрібна буде кожному з нас. Позбутися її нестачі можна саморозвитком і наполегливою працею. Люди, які обходять стороною справи та лінуються, постраждають у першу чергу. Також негативні зміни торкнуться і тих, хто завжди у всьому сумнівається. Настав час повірити у свої сили та в те, що неможливого не буває. Є лише неправильно докладені зусилля.

You cannot copy content of this page