fbpx

3 справи, які потрібно встигнути зробити до Великодня кожному, щоб весь рік був щасливим

Церковнослужителі розповіли про те, що необхідно зробити кожній віруючій людині перед найбільшим православним святом.

Великдень стоїть вище будь-якого двунадесятого або великого свята. Це найбільша подія православного церковного календаря.

Сповідатися і причаститися

Це повинен зробити кожен, від малого до великого. Зустрічати Великдень з вантажем на душі і на серці не можна. Якщо у вас є, в чому покаятися, обов’язково зробіть це. Якщо ви не встигнете причаститися, то хоча б сповідайтеся в гріхах. Це вже буде великим кроком вперед на шляху правильної підготовки до світлого свята Великодня. Взагалі, церковнослужителі радять приймати таїнство причастя і сповіді двічі за пост – на початку і в кінці, на Страсному тижні.

Свято Пасхи уособлює все найкраще, що тільки може бути в цьому світі: добро, прощення, любов, віру в майбутнє. Не дозволяйте вашим гріхам і помилкам знищувати ваш гарний настрій напередодні і в саме свято Пасхи. Можна причащатися навіть у Велику суботу, за день до Пасхи.

Прибратися вдома

Негоже зустрічати світлу Пасху Христову в будинку, який не прибраний. Виправити становище можна в Чистий четвер 29 квітня. Церковнослужителі відзначають, що краще за все прибирати вдома і готувати оселю до свята в перші два дні страсного тижня, тобто, 26 і 27 квітня.

Це має бути не просто прибирання. Важливо вимести все сміття з дому, помити підлогу і особливо вікна. Також необхідно позбутися від старих і непотрібних речей. Зустрічати Великдень в оточенні мотлоху не можна. Пам’ятайте про те що будь-яка робота по дому заборонена у Велику п’ятницю, адже саме в цей день Христа розіп’яли на хресті.

Приготувати святковий стіл і освятити паски з яйцями

У цей день сам Бог велів зустрітися з батьками, братами і сестрами, бабусями і дідусями. Обов’язково зберіть всіх за одним столом або відвідайте сімейне свято. В таке велике свято не варто вдаватися до смутку і залишатися на самоті, якщо тільки це не вимушений захід.

Це означає, що в п’ятницю необхідно зібратися разом, приготувати святкові страви, паски і пофарбувати яйця. У суботу ж потрібно відвідати церкву, щоб освятити куплені або приготовані паски і яйця.

You cannot copy content of this page