fbpx

3 травня – День особливо сильної ікони Божої Матері “Живоносне дерево”. Ось в чому вона допомагає і що потрібно просити саме в цей день

Ікона Богоматері «Живоносне джерело» глибоко шанується православними віруючими. 3 травня 2019 року церква відзначає свято, присвячене цьому світлому образу. В цей час молитви перед іконою знаходять особливий сенс.

Чудотворний образ Божої Матері «Живоносне джерело» грає важливу роль в житті кожного християнина. Віруючі моляться перед святим образом, просячи допомоги і підтримки Богородиці. Джерело.

У чому допомагає ікона

Святий образ Богородиці «Живоносне джерело» має особливе значення і глибокий зміст. Чудотворний образ Богоматері уособлює саму Діву Марію і життя Христа, що протікає в її утpoбі.

Вважається, що дана ікона здатна зцілити від хвоpоби, вилікувати дyшу, уберегти від бід і негараздів. Перед священним чином моляться:

  • про позбавлення від різних недуг душі і тіла;
  • про позбавлення від згубних звичок;
  • про допомогу в пошуку себе, істинного шляху і призначення;
  • про позбавлення від скорботи, печалі і смутку, пов’язаних з втратою близької або зі складними життєвими обставинами.

Богородиця допомагає кожному, хто щиро молиться перед її святим образом, привносить в їх життя щастя, радість і зцілення.

Молитва перед іконою Богородиці «Живоносне джерело»

Перед святим образом Богоматері «Живоносне джерело» варто помолитися кожному, хто збився з правильного шляху, хто бажає змінити життя на краще, подолати хворобу і впоратися з труднощами. Молитва звучить так:

«О, всеславна Дівo Маріє! Почуй, молю, слова мої, допоможи мені, рабу Божому, на шляху важкому. Прости мене, грішника, за всі мої вчинки і думки нечисті. Подаруй Своє благословення і не дозволь мені заблукати на шляху до праведного життя. Благаю Тебе, Пресвята Діва, стань моєю підтримкою і опорою, наділи силою і допоможи впоратися з недугами, що дyшать мене з кожним днем. Зміцни віру мою і ніколи не покидай мене, Свята Богородиця! Так я принесу я ім’я Твоє до небес і буду славити на віки віків. Амінь».

Читайте також: Сильна молитва про зцілення хворого, яку потрібно прочитати саме 2 травня – в День пам’яті святої Матрони

Як святкують день ікони «Живоносне джерело»

3 травня 2019 року в усіх православних храмах проводиться спеціальна служба. Всім, хто хоче заручитися підтримкою святого образу, необхідно провести цей день в покорі і лагідності, приділивши велику увагу молитвам перед іконою.

У п’ятницю 3 травня краще відвідати храм, де священнослужителі будуть проводити святкову панахиду. Якщо з якихось причин на службу сходити не вийде, то можна помолитися і вдома перед іконою Богоматері. В цей день всі молитви, піднесені перед святим ликом, знаходять чудотворну силу і здатні змінити життя людини.

Позначки:
facebook