3 важливі справи, які має зробити кожна жінка саме сьогодні, в День Успіння Пресвятої Богородиці

У народі Успіння називають також Першою Пречистою (друга традиційно святкується в день Різдва Богородиці 21 вересня, а Третя – 4 грудня, коли відзначається Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Після Успіння в Україні дівчата вже не займаються важкою роботою, існує навіть народне прислів’я на цей рахунок: Перша Пречиста – стає дівчина красномовна; мається на увазі, що молодь починає багато спілкуватися між собою, тому що вже немає роботи, стартує осінній весільний сезон. Джерело

Що треба зробити на Успіння?

Кожна віруюча сім’я повинна піти в храм 28 серпня. На Успіння прийнято приходити в церкву з колосками пшениці з нового врожаю.

Відзначимо, що освячення триває і на Хлібний Спас, 29 серпня.

Читайте також: Сильна молитва до Богородиці, яку має прочитати кожна жінка в День Успіння

Важливо на Успіння помолитися про здоров’я і благополуччя дорогих вам людей, можна поставити свічку за їхнє майбутнє. Наші предки вважали, що в цей день Матір Божа особливо чутливо прислухається до молитов за дітей.

Нарешті, в Успіння рекомендується зробити добру справу, роздати милостиню, допомогти незаможним або нагодувати голодних. Пам’ятайте, що кожен вчинок на благо оточуючих в цей день обернеться для вас благополуччям в майбутньому.