3 важливі справи, які обов’язково потрібно зробити перед Великоднем кожному віруючому

Без сумніву, ці три речі будуть пов’язані не тільки з основними традиціями і звичаями Великодня і настановами церковнослужителів, але і з подіями, які відбуваються в світі в останні місяці. Йдеться про пандемію і карантин, через які Велике свято буде не таким, як завжди.

Причаститися і сповідатися

Зрозуміло, проблеми людства – це результат наших неправильних дій, гріхів і негативу. Очищення від гріха починається з себе. Не шукайте причин ситуації, що виникла в світі, починаючи з навколишніх.

Перед Великоднем прийнято ходити в храм, щоб сповідатися і причаститися. Але в умовах пандемії Церква закликає віруючих залишатися вдома і замінити ці важливі таїнства старанними молитвами.

Попросити Бога за здоров’я і допомоги

У такий складний час важливо зберегти своє здоров’я і здоров’я своїх родичів. Читайте молитви за здоров’я близьких в період Страсного тижня. Також перед Великоднем обов’язково поставте свічку за здравіє перед домашнім іконостасом.

Це буде дуже важливий крок, адже ніхто, крім Бога, поки не знає точно, коли все закінчиться і яким буде закінчення пандемії. Дбайте про тих, кого ви любите, заохочуйте їх на шлях істинний і не бійтеся віддавати самих себе і свій час на те, щоб зробити життя коханої людини, дітей та батьків краще.

Зустрітися з родиною

Настав час побачитися з сім’єю. Поїздки в багатьох частинах нашої країни зараз строго заборонені, тому якщо ви перебуваєте далеко один від одного, то обов’язково зв’яжіться по відеозв’язку. Коли нам важко і навколо відбуваються такі масштабні події, спілкування з близькими дуже добре підтримує.