3 ялинкові іграшки, що несуть негативну енергетику, ними не варто прикрашайте ялинку

Найулюбленішою та найвідповідальнішою роботою напередодні Нового року вважається прикраса новорічної ялинки. Як приємно розвішувати по зелених гілках чудові гірлянди, різнокольорові кулі та мішуру.

Хоча є точне переконання в тому, що деякі ялинкові іграшки можуть нести як негатив, так і позитив. І вони беззаперечно впливають на сім’ю та ту атмосферу, в якій будуть знаходитися.

Що не можна вішати на ялинку в 2022 році: 

Іграшки, які не підходять під колір року

У 2022 році господарем року заступає Блакитний Водяний Тигр. А це означає, що улюбленими кольорами є синій, чорний та блакитний. Такого кольору бажано підбирати іграшки для прикраси святкової атмосфери.

У Новий рік обов’язково всі люди звикли загадувати собі щастя та здоров’я. І щоб усі побажання справді збувалися, слід створити свято чарівне та довгоочікуване. І в цьому допоможуть іграшки із позитивною енергетикою.

Не можна вішати іграшки з матовим покриттям

На вигляд вони виглядають просто чудово, але це не ті прикраси, які наповнять будинок позитивною енергетикою.

Ще з давніх-давен ялинкова атрибутика вважалася найпозитивнішою зі скляного матеріалу. Її із задоволенням і розвішували на лісовій красуні. І одразу в будинку з’являлася незабутня святкова атмосфера.

Дзеркальна поверхня відображала весь негатив, заряджаючи весь простір позитивом та енергетично чистими хвилями. Тоді вважалося, що в будинку обстановка ставала радіснішою, а люди очікували на прихід Нового року з гарним настроєм.

Не можна вішати пошкоджені іграшки

Навіть найкрасивіших ялинкових прикрас, які тріснули або ненароком розбилися, слід швидко позбавлятися без жалю. Незначний дефект на будь-яких прикрасах здатний зруйнувати плани будь-якої людини на наступний рік.

Ніколи не відновиться енергетика прикрас, навіть якщо людина захоче склеїти улюблену іграшку . Хоча це категорично не можна робити. Краще замість старого новорічного атрибута придбати новий.