fbpx

3 жіночі знаки Зодіаку, які вважають, що шлюб їм не потрібен

Інститут шлюбу і створення сім’ї – це вчорашній день. Принаймні, так думають представниці цих трьох знаків Зодіаку.

Астрологи запевняють, що саме у цих жінок є всі шанси опинитися серед наречених, що втікли. Хто ж вони?

Стрілець
Жінка-Стрілець думає, що шлюб означає втрату свободи. Вона – дуже незалежна особистість, яка вважає за краще короткочасні зв’язки. Серйозні стосунки відлякують Стрільців.

Така жінка хоче в молодості зосередитися на собі і своїх потребах, щоб потім не турбуватися в старості. Навіть якщо Стрілець так ніколи і не вийде заміж, їй завжди будуть гріти душу спогади про її численних шанувальників.

Водолій
Жінка-Водолій ненавидить саму ідею шлюбу, оскільки боїться залишитися з розбитим серцем. Упевнившись в тому, що жоден чоловік не може змусити її повністю розкритися, вона не бачить сенсу в зміні своїх поглядів на шлюб.

Водолійці подобається бути незалежною і самостійно піклуватися про себе. Крім того, вона часто побоюється, що не знайде того, хто міг би відповідати її рівню розвитку.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, яким не варто довіряти

Близнюки
Жінки-Близнюки постійно турбуються про те, що їхні почуття до судженого зміняться після шлюбу. Саме тому вони намагаються триматися подалі від шлюбних уз.

Іноді представниці цього знаку все ж хочеться побути заміжньою жінкою, але потім вона майже завжди змінює свою думку. Жінка-Близнюки чудово розуміє, що ужитися з нею нелегко, оскільки вона дуже неспокійна особистість. Тому вона переконує себе, що її шлюб незабаром зруйнується. Якщо Близнюки не будуть закохані по вуха, навіть не чекайте, що вони зацікавляться шлюбом.

Джерело.

You cannot copy content of this page