fbpx
Стосунки

5 вірних ознак, що вам уже час одружитися. Якщо хочеш бути впевнена, що вибираєш правильну людину, пробіжися цим списком — чи правда вам час одружуватися?

«Метелики в животі» – комахи легковажні, і орієнтуватись на них не треба. А на що варто звернути увагу, перш ніж сказати «так»?

Ви дивитеся ті самі серіали, він знає, яку каву ти любиш, а ти – яку піцу йому замовити? Непогана заявка, але для оформлення стосунків варто звернути увагу ще на кілька важливих моментів.

Сімейні психологи одностайні: одружуватися потрібно максимально усвідомлено, без любовних афектів — іншими словами, без тих самих «метеликів».

Ви повністю довіряєте один одному

Один із найважливіших аспектів міцного та щасливого шлюбу – це довіра. Важливо, щоб ти і твій партнер у всьому розраховували один на одного, підтримували і, звісно, ​​були вірні як без цього? Не сподівайся, що весілля зможе змінити звички твого обранця, запитай себе, чи справді ти готова прийняти його таким, яким він є.

Якщо у тебе є сумніви в чесності твоєї молодої людини, у шлюбі недовіра лише посилиться — кільце та офіційна реєстрація не утримують двох людей разом, зробити це може лише кохання, прихильність та усвідомлений вибір. Відчуваєш і бачиш за вчинками, що все це маєте? Тоді можна думати про наступний крок.

Ви вмієте сваритися сваріться на благо

Суперечка відіграє важливу роль у всіх здорових відносинах, і для того, щоб ваш шлюб був дійсно щасливим, ви повинні вміти правильно сваритися і миритися: так, щоб це йшло на користь вашому взаєморозумінню.

Якщо ви ніколи не сперечалися – задумайся. Цілком нормально, що у дорослих людей час від часу виникають розбіжності — чи не виходить у вашій парі так, що один із партнерів підлаштовується під іншого? З іншого боку, якщо ви виясняєте відносини по 10 разів на день, на кожному кроці вам теж варто ще попрацювати над відносинами, а точніше, над комунікацією.

Ви спробували спільний побут

Ще одна причина побратися полягає в тому, що ви проводите багато часу разом і вам комфортно один з одним. Ведення загального побуту в цьому сенсі є хорошим показником, чи буде ваш шлюб успішним, свого роду тренування. Зрештою, жити з кимось — це зовсім не те, що просто зустрічатися з ним у вихідні або іноді вбиратися на побачення.

Багато пар зупиняються на цьому етапі, вважаючи, що якщо їм і так добре разом, то можна і не прагнути узаконити відносини. Якщо такий «громадянський шлюб» — не той формат сім’ї, якого ти прагнеш, говори відверто про свої бажання та плани. Оптимальний період, який дозволяє придивитися до партнера та оцінити спільні перспективи – близько року. Якщо ви живете під одним дахом довше, а пропозиція так і не проступила, варто обговорити подальший сценарій.

Ви разом подорожуєте

Якщо ви ще не живете разом постійно, але багато подорожуєте – це теж щабель до ближчих відносин. Зрештою, поїздки — це дуже добрий спосіб дізнатися про людину в «нейтральних» умовах. Зверни увагу, як він поводиться в незнайомій обстановці, як вирішує несподівані проблеми та чи дослухається до твоїх бажань?

Важливими є й дрібниці: нехай на відпочинку, на короткий час, але у вас спільне життя. Звичайно, воно позбавлено ​​основної частини побутових складнощів, але спостерігати, наскільки вам комфортно разом 24/7 цілком можна. Якщо саме з ним тобі хочеться обговорювати побачене, ділитися емоціями та враженнями, якщо ти не соромишся ходити перед ним без макіяжу та робити ранковий комплекс фейсфітнесу, а він так само невимушено розкидає шкарпетки та показує тобі смішні відео, можливо, вам дійсно настав час зайти в ювелірний за парою кілець.

У вас спільні цінності та інтереси

Найважливіше — перед походом шлюбом переконатися, що ваші уявлення про щастя збігаються. Обговоріть, чи ви хочете мати дітей, де ви хочете жити і які ваші плани з управління фінансами. Звичайно, якщо він мріє про великий заміський будинок, а ти про квартиру в Сіті, це не привід забирати заяву. Тут можна домовитися або, зрештою, заробити на обидва варіанти, щоб не вибирати.

А от якщо, наприклад, ти хочеш багато дітей і велику родину, а він навпаки, не варто наступати на горло власній пісні, щоби вписатися в плани іншої, навіть близької людини. У щасті не буває правильних і неправильних сценаріїв — треба лише знайти людину, з якою твій сценарій співпадатиме.

You cannot copy content of this page