30 серпня – особливий Молодий Місяць: чого варто побоюватися в п’ятницю, а що слід зробити, щоб залучити в життя удачу

Серпень завершується другим за рахунком Молодиком, і в цього разу він пройде в сузір’ї Діви. Кінець місяця – час копіткий, адже багато хто намагається завершити справи, заплановані ще на початку літа, а також підготуватися до зміни сезонів. Експерти радять прислухатися до думки астрологів, щоб провести цю добу з максимальною користю для себе.

Що можна робити в Молодик 30 серпня

Підготовча робота. Саме у Молодик астрологи не радять нічого починати, однак це буде ідеальним часом для підготовки до нових проектів. Розробка бізнес-планів, збір інформації для іспитів, дипломних робіт та інших наукових досліджень пройдуть успішно. Енергетика сузір’я Діви в цю добу допомагає зосередитися на найважливішому і не упустити важливі деталі. Джерело

Проведення ритуалів. Молодик – прекрасна пора для проведення різних ритуалів, спрямованих на збагачення, удачу в роботі, навчанні і кар’єрі. 30 серпня вдалим буде і створення амулетів, які залучають удачу і достаток.

Допомога. У період оновлення місячної енергетики важливо пам’ятати про дані обіцянки і виконувати їх в строк, щоб не привернути в життя неприємності. Взаємодопомога і підтримка, особливо якщо мова йде про близьких людей, згуртує сім’ї і допоможе уникнути конфліктних ситуацій в подальшому.

Робота в саду і городі. Молодик в Діві – вдалий час для завершення дачного сезону. У цей час можна займатися збором врожаю, підготовкою рослин до зимівлі, перекопуванням грядок, а також доглядом за домашніми рослинами.

Навчання. Енергетика сузір’я Діви допомагає тим, хто прагне відкривати нові горизонти, тому в цю добу можна сміливо складати іспити, вступати до навчальних закладів, проходити навчання для підвищення кваліфікації.

Домашні справи. Практичне сузір’я Діви має позитивний вплив на людей, які займаються творчою працею. У цю добу прибирання в шафах або кімнатах, ремонт, переїзд будуть ідеальним проведенням часу для тих, кому потрібно заспокоїтися і навести порядок в думках.

Творчість. У п’ятницю під егідою Венери сприятливо займатися будь-яким видом творчості, в тому числі звернути увагу на арт-терапію. Такий вид діяльності благотворно впливає на настрій, розслаблює і допомагає абстрагуватися від поганих думок.

Читайте також: Години ангела у вересні: саме в цей час небо відкрите і чути будь-яке ваше прохання. Щирі молитви допоможуть досягти бажаного в короткий термін, вбережуть від неприємностей і привернуть в життя благополуччя

Що призведе до невдач в серпневий Молодик

Настрій. В Молодик 30 серпня негативні риси характеру будуть заважати, тому важливо стежити за настроєм, не ображатися через дрібниці і не вередувати. Астрологи рекомендують з ранку налаштуватися на позитив, щоб день пройшов не просто вдало, але і з користю для особистого розвитку і благополуччя.

Звички. Молодик – час звільнення від шкідливих звичок. У цю добу енергетика простору сильна, і тим, хто не відмовляється від різного роду негативних прихильностей, в подальшому зробити це буде досить проблематично.

Прокрастинація. Безумовно, деякі справи в Молодик не принесуть успіхів, проте відкладати важливу роботу не варто. Астрологи рекомендують скласти список найбільш важливих справ, які потрібно виконати, щоб виключити проблеми в подальшому і втрату часу на завершення того, що можна було зробити тут і зараз.