fbpx
Життя

36-річну жінку запросили на зустріч випускників. Її відповідь розлетілася в соцмережі і змусила багатьох задуматись

У минулому її роками цькували в школі, а через 20 років запросили на зустріч однокласників.

Коли 36-річну Анніку зі Швеції запросили на зустріч випускників, вона не на жарт здивувалася. Враження від однокласників залишилися у неї не найприємніші. Жінка описала свій досвід в Фейсбуці:

«Дорогий клас 9C, Дякую за запрошення на наш 20-річний ювілей. Джерело

Не можу повірити, що минуло вже стільки років з тих пір, як ми закінчили школу. Іноді здається, все було вчора. Добре, що про ті роки у вас залишилися приємні спогади.

Для мене той період до цих пір залишається найтемнимнішим в житті. Ви, напевно, пам’ятаєте, що на восьмому році навчання я перейшла в інший клас?

Лише для того, щоб не чути більше тієї тиші, з якої ви висловлювали свою відразу, коли я просто йшла по коридору; щоб уникнути вашого тупого сміху за моєю спиною і постійних холодних поглядів, які я не переставала на собі відчувати під час уроків.

Деякі з вас особливо постаралися.

Найцікавіше в цих образах те, що вони ніколи не забуваються. Навіть після 20 років. Я все ще чую ваш пискливий голос в голові, який постійно нагадує мені про те, що я нідо чого не годжуся. Звичайно, всередині я знаю, що це не так.

Читайте також: «Діточки, рятyйтеся!» – кричала до зaплаканої малечі й затуляла від пoбoїв обличчя. Все життя бuв і кaтyвав, і вмиpaти прийшов до її порогу

Але зараз я впевнена – ви виросли і стали хорошими людьми. У деяких з вас вже є діти. Я сподіваюся, що вони ніколи не будуть прокидатися зі страхом в душі через те, що їм треба йти в школу. Ніхто цього не заслуговує.

P.S. До речі, замість того, щоб здати гроші на поїздку в Стокгольм, я пожepтвувала 2000 $ організації, яка бореться зі шкільними глузуваннями».

Після цього постy багато колишніх однокласників Анніки написали їй листа з вибаченнями.

Через 20 років їх відносини нарешті налагодилися. Давайте поважати один одного!

You cannot copy content of this page