fbpx
Розваги,  Стосунки

Що таке кохання за версією різних знаків Зодіаку

У всі часи філософи, вчені та поети намагалися відповісти на питання, що таке кохання і звідки вона виникає. Чому з усіх людей світу, ми вибираємо одного єдиного, і не завжди гіднн, на перший погляд, людинн. «Це хімічна реакція», – говорять учені. «Любов зла», – зітхають філософи. «Тільки кохання наповнює наше життя сенсом і дає натхненням», – пояснюють поети. І всі вони по своєму мають рацію. Кохання – дивовижне багатогранне почуття, таємниця якого не розкрита й донині.

Покохати людини за щось неможливо. Але ось зацікавити, викликати симпатію певні якості характеру безумовно можуть. А там і до кохання недалеко. Сьогодні ми вирішили розібратися в тому, що ж таке кохання на думку представників різних знаків Зодіаку.

Овен – пpиcтpaсть
Вони щирі у всьому, що роблять – в роботі і в почуттях. Кохання для них – це в першу чергу пpиcтpaсть, спопеляючий вулкан емоцій. Ніколи не прощають зради і брехні, і мстять так само пpиcтpaсно, як і кохають.

Тельці – турбота і затишок
Кохання для Тельця – це турбота і затишок. Вони готові невпинно працювати для того, щоб забезпечити комфорт собі і своїм близьким. Родинне вогнище, будинок повна чаша – це все про Тельця. Спокійні і врівноважені – вони немов створені для сімейного життя. При цьому, випробовувати терпіння Тельця не рекомендується. Розлючений бик – видовище не для людей зі слабкими нервами.

Близнюки – спілкування
Для Близнюка кохання – це, в першу чергу, спілкування. Їм дуже важливо бачити в партнері однодумця, з яким можна разом будувати плани на майбутнє, ділитися своїми думками. Вони полум’яні і чуттєві. При цьому, їх обранцям потрібно вміти слухати і проявляти гнучкість, так як плани у Близнюків змінюються досить часто.

Рак – чуттєвість
Рак бачить вас наскрізь і відчуває ваші емоції, як свої. Надзвичайно чуттєвий і paнимий. У його дyші, як в замку Синьої Бороди, є двері, в які краще нікому не входити і навіть не намагатися в них проникнути. Волелюбні, цінують сімейний затишок, при цьому, надзвичайно нерішучі. У прийнятті рішень їм потрібно ненав’язливо допомагати. Якщо тиск буде занадто сильним замкнуться в собі.

Лев – щедрість
Для Лeва кохання – не порожні слова. Заради коханої людини він може перевернути гори. Просто обожнює виконувати роль доброго чарівника, дарувати подарунки і робити приємні сюрпризи. При цьому, не забувайте дивитися на Лува захопленими очима і не перестаючи його хвалити. Якщо не будете цього робити, Лев упевниться, що ви недостойні його царської уваги і переключиться на когось іншого.

Діва – стабільність
Кохання для Діви – це в першу чергу інтелектуальне спорідненість. Щоб Діва впустила людини в своє життя, він повинен бути добре вихований, ерудований і мати схожі з Дівою інтереси. Не люблять сюрпризів – всілякі спалахи пpиcтpaсті, іcтеpики на порожньому місці і буpxливі примирення, лише виводять Діву з себе.

Терези – естетика
Терези володіють вродженим почуттям прекрасного – тому партнер повинен бути обов’язково хороший собою. Терпіти не можуть сварок, скандалів й інших некрасивих з’ясувань стосунків. Як ніхто інший вміють вислухати і підтримати морально в скрутну хвилину.

Скорпіон – таємничість
Надзвичайно привабливі і таємничі. Їм нудно, коли все просто. У партнери вибирають складних, часто проблемних людей. Стосннки повинні бути драматичні, з надривом. Втім, якщо у стосунках немає проблем, вони їх придумають самі. При цьому, встояти перед ceксyaльністю Скорпіона неможливо, вони настільки привабливі, що іноді здається, мають магією.

Стрілець – пригода
Пpистpaсні і цікаві Стрільці живуть так, ніби читають книгу або дивляться захоплююче кіно з ними в головній ролі. До кохання вони ставляться, як до пригоди, в яку впадають з головою. Якщо їх партнер легкий на підйом, готовий до змін і подорожей – ця пригода може триватиме все життя.

Козеріг – прагматичність
Кажуть, шлюби за розрахунком найміцніші. І це правда, якщо ви вибрали собі в партнери Козерога. Це не означає, що вони не здатні кохати. Але перш, ніж закохається вони відсканують і проаналізують всі позитивні і негативні якості партнера, і лише після того, як прийдуть до висновку, що він вартий того, щоб витрачати на нього свій час, закохаються. У шлюбі вірні, постараються зробити все можливе, щоб сім’я була щаслива і добре забезпечена.

Читайте також: 4 речі, які чоловіки терпіти не можуть у жіночій зовнішності

Водолій – творчість
Водолії проявляють творчість і винахідливість у всьому, за що б вони не бралися, навіть якщо вони просто миють посуд. А кохання для них нескінченний творчий процес. У шлюб Водолії вступають пізно. У партнери вибирають цікавих, часом, ексцентричних людей, різні дивацтва їх тільки притягують.

Риби – містика
Скільки раз б не закохувалися риби – кожен раз вони сприймають це почуття, як щось містичне, можливість пізнати себе, через іншу людину. Вони дуже вразливі і легко відчувають чужий біль. Милосердні і доброзичливі. Відштовхнути в партнері їх здатне будь-який прояв хамства і грубості.

Джерело.

You cannot copy content of this page