fbpx

4, 5 грудня краще не витрачати гроші, а 16 і 21 – не варто давати в борг: грошовий календар на перший місяць зими, який допоможе примножити фінанси

Грудень обіцяє бути досить спокійним місяцем у плані фінансів. Пам’ятайте, що першочергову важливість грає ваша власна впевненість.

1 грудня: в перший день зими спадний Місяць опиниться в Знаку Терезів. Таке поєднання спонукає нас до відпочинку, тому в цей день краще відмовитися від фінансової активності на користь релаксації.

2, 3 грудня: Місяць у Скорпіоні — вдалий час для прийняття важливих фінансових рішень. Ці два дні варто прислухатися до думки мудрих людей. Не виключено, що оточуючим захочеться допомогти нам.

4, 5 грудня: перші вихідні цієї зими пройдуть під керуванням Стрільця. У суботу відбудеться оновлення Місяця. Молодий Місяць буде досить небезпечним через затемнення, так що покупки краще в цей день не робити. Неділя – ідеальний день для шопінгу в інтернеті.

6, 7 грудня: зростання Місяця в Козерозі – це час, коли потрібно працювати в поті чола. Гроші не такі важливі, як процес їхнього заробітку. Найщасливішими і найвдалішими людьми будуть ті, кому подобається робота, якою вони займаються.

8, 9 грудня: активний Місяць у Водолії приносить безліч позитивних емоцій, у тому числі від здійснення покупок. Це найкращі дні для придбання подарунків для близьких та друзів.

10, 11 грудня: зростання Місяця в Рибах – це не найкращий час для витрат і для роботи. Нові справи краще не починати, оскільки вони можуть зірватися і не принести вам задоволення. Не варто також цими днями давати гроші в борг.

12, 13 грудня: активність Місяця підвищиться. Він перейде в сузір’я Овна, що зробить нас трохи безрозсуднішими, але додасть впевненості, дасть мотивації для фінансового розвитку. Загалом ці два дні можна назвати ідеальними для тих, хто не звик сидіти дома.

14, 15, 16 грудня: у ці три дні астрологи радять вкладати кошти у власне перетворення та у перетворення будинку. Місяць у Тельці — це майже завжди гарне положення для фінансової активності, особливо у фазу зростання.

17, 18, 19 грудня: 17 і 18 грудня Місяць зростатиме два останні дні у знаку Близнюків. Підвищення доходів очікує на тих, хто вміє домовлятися і вирішувати проблеми без конфліктів. 19 число – повний Місяць у тому ж знаку. Це день, коли можна натрапити на обман. Будьте обережнішими з грошовими витратами.

20, 21 грудня: два дні спадного Місяця в Раку – це ідеальний час для підрахунку коштів, оцінки досконалих витрат. Також у ці дні можна складати список найближчих покупок, але краще не витрачати гроші.

22, 23 грудня: Місяць у Леві — це дні фінансових проблем. Цього разу ситуація буде трохи кращою, але все одно не варто витрачати багато грошей. Найкраще присвятити ці дні звичній роботі.

24, 25, 26 грудня: ці три дні – одні з найкращих у плані роботи. Поки Місяць убуває в Діві, наша інтуїція працюватиме на нас. Також у ці дні люди стануть продуктивнішими.

27, 28 грудня: Місяць у Терезах допомагає нам ставити перед собою нові цілі і завдання, але в ці два дні не можна перевтомлюватися. Астрологи радять витрачати гроші на відпочинок, розваги, романтику, а також подарунки для близьких до новорічних свят.

29, 30 грудня: у ці дні теж корисно робити покупки. Поки старіючий Місяць перебуватиме у Скорпіоні, потрібно буде якнайбільше часу проводити поряд з близькими.

31 грудня: із фінансової точки зору цей день несприятливий. Якщо будете робити покупки, не виходьте за межі бюджету і не купуйте те, що вам зараз не потрібно.

You cannot copy content of this page