fbpx

4 деталі в одязі, які видають самотню жінку

Модний експерт з Мілана, Ольга Тафінцева, розповіла про те, що образ самотньої жінки – це крайнощі, яких краще уникати.

Прочитавши перші рядки цієї статті можна подумати, що мова піде про щось сумне, але це лише ті стереотипи, яке нав’язав нам суспільство. Бути самотньою – абсолютно не означає – бути нещасною. Безумовно все залежить від ситуації, але найчастіше, зверніть увагу, жінка, яка самотня і знаходиться в пошуку, частіше буває набагато цікавіша тієї, яка вже довгі роки знаходиться в стосунках. Якщо говорити про загальні риси, то у самотньої дівчини шукаючий і грайливий погляд, вона дуже доглянута і завжди готова до «атаки».

А кажучи про одяг, який видає самотню жінку, можна виділити 4 основних і очевидних ознаки:

Все на показ

Вyльгapність – мабуть, сама відмінна риса жінок, які перебувають в активному пошуку. Своєю зyxвалим зовнішнім виглядом вони ніби кричать світові про те, що вони вільні і готові до відносин. Адже використовуючи такі прийоми, як глuбoке дeкoльте, мiнi і дуже яскраві кольори, непомітною залишитися практично неможливо. Але задумайтеся, чи того самого чоловіка ви зможете залучити завдяки таким прийомам?

Дуже яскравий макіяж

Мова йде, звичайно, про макіяж, який більше схожий на театральний: ідеальні брови, дуже яскраво виражені очі, вилиці і губи. Самотні жінки, які шукають свої другі половинки, завжди намагаються привести свою зовнішність до ідеалу і не помічають, що передають куті меду. Занадто чіткі і замурзані, як фломастером, брови, величезні стрілки, товстий шар тонального крему і контур губ, що вилазить за натуральний – найчастіші союзники таких жінок. Але за гонитвою за лже ідеалом, багато хто забуває, що чоловіки в принципі не люблять активний макіяж. Вони більше віддають перевагу натуральній красі.

Але існує й інша сторона медалі. Як я писала, є дві стадії самотності і друга з яких – смуток і печаль. До цієї стадії можна віднести такі відмітні ознаки в одязі:

Поношені речі

Всі предмети гардероба, які вже втратили свою форму і якість тканини – яскравий представник того, що жінка махнула на себе рукою і знаходиться як мінімум в депресії. Щоб хоч трохи уникнути сумного образу в першу чергу треба відмовитися від усіх безформних, розтягнутих речей, светрів у котушках і будь-якого предмета гардероба, який має очевидні ознаки не доглянутості та поношеності.

Людина невидимка

Говорячи «невидимка», я маю на увазі стиль, який нагадує, як кажуть, моль або мишу. Той образ, в який можна сховатися. Такий стиль часто вибирають жінки, які хочуть бути непомітними для оточуючих. Використання кольорів часто – чёрний, сірий, беж. Але я можу чітко сказати, що ці кольори неймовірно модні й актуальні як були, так є і будуть протягом багатьох сезонів. Але образ тієї самої «невидимки» створюють не самі кольори, а їх поєднання з повною відсутністю макіяжу, недоглянутими волоссям і загального лиску. І якщо ці кольори застосовуються для речей без чіткого силуету, з пошарпаних тканин і фасоном, який погано сидить на фігурі.

Читайте також: «Прощавайте, шпильки!»: 5 стильних і недорогих моделей взуття, які повертаються в моду

На жаль, все вище перераховане активно можуть використовувати і ті, у кого з особистим життям і з життям в цілому все в порядку. Тому моя вам порада, якщо щось з прочитаного нагадало вам себе, постарайтеся переглянути свої погляди щодо тієї чи іншої ситуації. І, безумовно, не забувайте про те, що красивою, щасливою, а головне, привабливою для чоловіків жінкою є та, що доглянута, максимально натуральна і, звичайно, з посмішкою на обличчі.

Джерело.

You cannot copy content of this page