fbpx

4 грудня потрібно бути обережними з новими знайомствами, а 11 і 25 грудня можливі неприємності в любовній сфері: 5 найнебезпечніших днів у грудні

Небезпечні дні перестають бути такими, коли ми знаємо про їхнє наближення. Астрологи та експерти в галузі біоенергетики познайомили нас найнесприятливішими днями грудня.

Найнебезпечніші дні не завжди бувають такими небезпечними, як їх описують. Для того щоб ті дати, які вказані в цій статті, були для вас менш несприятливими, намагайтеся програмувати себе на успіх. Не йдіть у негатив, інакше успіх залишить вас.

4 грудня – день повного сонячного затемнення

Повне сонячне затемнення пройде у знаку Стрільця. Цього дня в нашому житті може статися щось важливе, але, на жаль, не дуже приємне. Астрологи рекомендують у такі дні не ризикувати і виявляти більше обережності. Повне затемнення Сонця в Стрільці негативно впливатиме на сферу фінансів. Цього дня не варто укладати важливих угод, здійснювати дорогі покупки. Майбутнє та минуле 4 грудня перестане мати якесь значення. Важливо сфокусуватися на цьому конкретному дні.

11 і 25 грудня грудня – Венера у поєднанні з Плутоном

11 грудня Венера на нічному небі зустрінеться із Плутоном. Цей аспект досить небезпечний. Він зачіпає любовну сферу життя і загалом негативно впливає спілкування між людьми і навіть між групами людей. Цей аспект повториться 25 грудня, тому що 19 числа Венера розвернеться і розпочне свій ретроградний рух. Все сказане вище буде актуальним і для 25 грудня теж.

19 грудня – початок ретроградного руху Венери

19 грудня — день, коли багато хто з нас буде позбавлений сил і бажання щось робити. Добре, що це буде неділя, але це небезпечний день не лише через появу лінощів та апатії. Ретроградна Венера зробить цей день негативним і щодо спілкування між близькими людьми. Можливі сварки, тому двічі подумайте, перш ніж говорити комусь образливі речі.

29 грудня – перехід Юпітера на Знак Риб

У Рибах Юпітеру, м’яко кажучи, не зручно. Планета буде у сильному дисонансі із цим Знаком. Це неминуче позначиться на нас із вами. Особливо це негативно вплине на сферу творчості. Багатьом доведеться пережити втрату натхнення, особливо у день переходу — 29 грудня. Цього дня краще не ризикувати даремно.

You cannot copy content of this page