4 кімнатні рослини, які відганяють чоловіків: їх в жодному разі не можна приносити додому

Є квіти, які мають енергетику самотності і немов виганяють чоловіків з дому – «заважають» вийти заміж, призводять до сварок і розпаду сім’ї. Які рослини не бажано тримати в затишному сімейному гніздечку?

Згідно з народними прикметами, крім красивих квітів і листя, домашні зелені вихованці можуть наповнювати будинок як енергетикою радості і щастя, так і притягувати нещастя. Які рослини називають «мужегонами» і не радять жінкам тримати вдома?

Китайська троянда

Гібіскус, який в народі часто називають китайською трояндою, прикрашають великі яскраві квітки – жовті, оранжеві, малинові. Гібіскусу приписують потужну енергетику руху, розвитку, з ним пов’язано безліч прикмет, часто його називають провісником нещасного кохання і хвороб.

Наприклад, якщо він буде рости у самотньої жінки, чоловіки будуть злітатися до неї, як метелики на яскраві квіти, проте їхні почуття будуть згасати також швидко, як і зароджуватися. У будинку сімейної пари енергія квітки буде витісняти чоловічу, можуть з’явитися сварки і розрив стосунків.

Восковий плющ

Виткy рослинy прикрашають суцвіття ніжних квітів, складно виліплених з воску. Їх краса оманлива, кажуть, хто тримає цю рослину у себе, навряд чи буде щасливий. Навіть інші кімнатні квіти погано ростуть поруч з Хойєю, що володіє енергією вaмпipа. У будинку з Хойєю, згідно з прикметами, чоловіки не уживаються – дружини сваряться з чоловіками, сини йдуть, а дочки не можуть вийти заміж.

Фіалки

Невибагливі ніженки-фіалки також володіють поганою славою. Їх не радять тримати в будинку тим, хто шукає собі другу половинку і мріє вийти заміж. І навпаки, фіалки підтримують енергетику сімейного вогнища.

Читайте також: Пийте теплу воду з лимоном щоранку – це дуже корисно, але не повторюйте одну помилку, яку роблять усі

Кактуси

Є навіть така приказка «Кактус в будинок – чоловіка геть». Вважається, що кактуси заважають розпочинати нові стосунки з чоловіками, а сімейні пари провокують на конфлікти і розрив. Кактуси харчуються енергетикою негативу, чим більше буде в будинку скандалів, тим потужніше буде розростатися кактус.