4 листопада – День Казанської ікони Божої Матері, коли молитва має особливу силу і можна отримати зцілення

Щорічно 4 листопада віруючі вшановують Казанську ікону Божої Матері. В день свята будь-які молитви знаходять силу, і кожен може попросити у Вищих Сил допомоги і підтримки.

Під час урочистої літургії священнослужителі згадують чудеса, які явив лик Казанської Божої Матері віруючим у моменти труднощів. Ікона допомагала не тільки народу, а й державі, оберігала спокій мирних жителів, проганяючи ворогів від міст і сіл. Крім того, завдяки щирим молитвам багато хто одержував зцілення від всіляких недуг.

Чудодійна сила ікони

Шанований образ Богоматері служить втіхою в скорботі, допомагає зцілитися від хвороб, оберігає від пpиcтpіту і вpoків. Звертаються до нього в складні моменти, коли як ніколи потрібна підтримка згори. Віруючі шанують ікону за допомогу в зміцненні віри, подоланні будь-яких труднощів. Молитовні слова допомагають повірити в себе, встати на ноги і протистояти будь-якому злу.

Помолитися Казанській іконі приходять і в радості, щоб подякувати за надану підтримку і поділитися здобутками. Військовослужбовці моляться, просячи у Богоматері захисту для держави і допомоги під час бойових дій. Казанська ікона є берегинею сімейного вогнища, і їй моляться, щоб зміцнити сімейні зв’язки.

Читайте також: Чудотворна молитва про зцілення від найважчих недуг, яку потрібно прочитати 21 липня перед іконою Казанської Божої Матері

Кожен може доторкнутися до ікони, віддати їй вдячні молитви і попросити про удачу.

З давніх часів закохані намагалися скріпити свою союз саме в цей день, щоб Божа Матір охороняла молодят, благословила їх на щасливе спільне життя, огородила від будь-якого зла. За повір’ями шлюби, укладені 4 листопада, найміцніші.

В день свята обов’язково влаштовують урочистий обід, на якому присутні пісні страви. На нього збираються всі родичі і близькі люди, які разом моляться Вищим Силам і дякують Небеса за щасливе життя і всі блага, які у них є.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram