fbpx
Поради

4 найбільш небезпечні дні у липні: попередження, на які варто звернути увагу

1 липня – з’єднання Сонця та Меркурія

Перший день липня пройде під егідою негативної енергії, породженої Сонцем та Меркурієм.

Це буде старе добре з’єднання, яке торкнеться двох головних тем: спілкування та фінанси. У роботі та фінансових справах на нас чекають хаос і плутанина.

У спілкуванні з людьми буде багато проблем та негативу. Можливі непорозуміння на всіх рівнях – у шлюбі, на роботі. Намагайтеся цього дня не показувати нікому своєї токсичності.

3 липня – супермісяць у Козерозі

Супермісяць – це коли повний Місяць максимально сильно зближується із Землею. У 2023 році всього буде три супермісячні, і 3 липня – перше з них.

Цього разу це буде Повня в Козерозі, тому вона виявиться небезпечною, але не такою, якою могло б бути.

Сила стихії Землі суттєво послабить Місяць, але також зробить слабкими та лінивими нас із вами. Безперечно, цей день буде вкрай несприятливим, але він залишиться досить передбачуваним.

Велика проблема в тому, що люди з високою ймовірністю перестануть йти назустріч один одному.

Знаходити компроміси стане у рази важче. Непоступливість може спричинити великі проблеми на роботі, а також сварки в сім’ї.

23 липня – початок ретроградного руху Венери

Венера буде ретроградною 2023 року з 23 липня по 3 вересня. Сам день початку ретро-фази Венери буде вкрай небезпечним, тому що 23 липня ми з вами різко втратимо частину своєї енергетики, фізичної сили.

Бажання робити щось і чогось прагнути може згаснути у багатьох із нас. 23 липня у занепаді будуть і кохання, і здоров’я. Можлива раптова втрата сил. Будьте обережнішими, оскільки люди можуть стати менш поступливими.

27 липня – Меркурій у поєднанні з Венерою

З’єднання Венери і Меркурія – це найнебезпечніша астрологічна подія липня. Коли ці дві планети опиняються по одну сторону від Землі, вишикувавшись у ряд, це призводить до серйозних енергетичних проблем.

Цього дня ми будемо позбавлені сили, а також з високою ймовірністю станемо запальними, дратівливими.

Бажання знаходити спільну мову практично ні в кого не буде. Натомість усім захочеться просто бути егоїстами.

Кожен намагатиметься тягнути ковдру на себе, просуваючи свої власні інтереси в обхід спільним.

You cannot copy content of this page