4 основні причини, чому ви повинні тримати двері спальні зачиненими на ніч

Перед сном ми зазвичай приймаємо ванну, одягаємося в зручну піжамі і заходимо в спальню. А що ти робиш з дверима? Ми зазвичай про них не думаємо. На жаль, це велика помилка, оскільки не закривати їх перед сном може мати неприємні наслідки.

1. Вогонь

У разі несподіваної пожежі зачинені двері спальні можуть врятувати вам життя. Вони сповільнять поширення вогню, і у вас буде більше часу, щоб зреагувати і втекти. Крім того, закриті двері не пропускають достатньо кисню в приміщення, охоплене вогнем і полум’ям. Таким чином, токсичні сполуки і дим будуть поширюватися повільніше.

2. Злодії

Якщо двері спальні зачинені на всю ніч, у вас буде більше часу для дій у разі крадіжки зі зломом. Крім того, в кімнаті, відокремленій від інших кімнат, ви будете почувати себе трохи безпечніше в очікуванні поліції.

3. Шум

Через дратівливі звуки, що доносяться з інших кімнат, більшість із нас не може заснути. У цьому випадку закрита двері забезпечить звукоізоляцію і підвищить комфорт сну. Навіть інші домочадці, які відволікаються на коридори, не завадять вашому відпочинку.

4. Позитивна енергія

Фен-шуй – це старовинна китайська концепція дизайну інтер’єру, яка вносить порядок і гармонію в життя кожної людини. За його правилами двері спальні повинні бути зачинені. Фахівці стверджують, що тоді хороша енергія не втече з кімнати, а її власник легко поверне відчуття захищеності і душевного спокою.