fbpx

4 речі в жінках, які неймовірно дратують чоловіків. Вони терпіти цього не можуть

Що саме в нашій зовнішності може дратувати другу половину.

Штучне волосся

Ненатуральне волосся, за визнанням багатьох чоловіків, викликає в них огиду. Це стосується як нарощених локонів, так і лялькових вій. Будь-яка неприродна рослинність, навіть в тих місцях, в яких вона доречна, не залишається непоміченою. Чоловіки візуально (і вже тим більше на дотик) можуть відрізнити справжнє від «приклеєного».

«Зроблені» губи

Чоловіки не вітають занадто часті візити в кабінет косметолога тому, що знають – фахівець може і «переборщити». «Риб’ячі губки» – як їх називають представники сильної статі, викликають в них лише нерозуміння і стpaх.

Агресивний макіяж очей

«Котячий погляд», який багато жінок розуміють як «хижий погляд», легко зробити за допомогою вмілого макіяжу. Трохи підводки, трохи тіней і туші – і спокусливий образ готовий. Однак переборщити з таким мейкапом простіше простого. І ось вже на обличчі не з нагоди агресивні «смокі» або різнокольорові «ліхтарі».

Читайте також: «Ой, та я вісім абopтів зробила! Мені, знаєте, простіше абopт зробити, ніж зуб вирвати!»

Неакуратні зуби

Будь-яку, навіть найбільш випещену жінку, неакуратні зуби, за якими не доглядають, і не стежать, можуть зіпсувати в одну мить. Ніхто не зобов’язує мати фаянсово-білосніжну усмішку в два ідеально рівних ряди. Однак дотримуватися елементарної гігієни і проходити професійні огляди, а так само коригувати видимі недосконалості все ж варто.

You cannot copy content of this page