fbpx

4 наймстивіші та найзлопам’ятніші знаки Зодіаку

Помста – це страва, яку подають холодною. І це факт. Які ж знаки Зодіаку вважаються лютими і винахідливими в плані своєї помсти і бажання відплатити кривдникам по повній? Вас попередили!

1. Скорпіон

Звичайно, найлютіший знак – це Скорпіон. Якщо ви його скривдите або перейдете йому дорогу, терміново переїжджайте в інше місто, ідіть з усіх соціальних мереж, поміняйте собі ім’я і найміть особисту охорону. Розгніваний Скорпіон – самa смeртоноснa людина на планеті. Навіть якщо він не відкриє на вас сезон полювання, щоб власноруч зняти з вас скaльп, він все одно буде фантазувати про те, що він з вами зробить, як тільки потрапите ви йому на очі.

2. Риби

Уявіть собі, ці тихі і чутливі Риби можуть здаватися самою невинністю, але їх виняткова вразливість – це те, в чому вам потрібно бути дуже обережним. Риби дійсно можуть терпіти і прощати дуже довго, але якщо ви перейдете всі межі – ви приречені.

Цей знак буде нескінченно тримати злість і постійно плести навколо вас павутину пліток і ненависті, щоб занурити вас в пучину болю. Ви можете прокинутися одного ранку і зрозуміти, що причина, по якій у вас немає роботи, немає грошей, немає друзів і втекла улюблена собака – це тому, що колись давним-давно ви дуже сильно зачепили ніжних Риб.

3. Телець

Як і у Скорпіона, у Тельця теж є своєрідна репутація, яка може змусити людей нервувати. Кого не злякає лютий бик, повільно наступаючий на вас? Ну, а тепер подумайте про те, що може статися, коли ви розсердите цього бика до такої міри, що він захоче помститися? У вас просто з’явиться крoвний ворог, спраглий зробити вас нещасним.

Телець не буде жалити вас, як Скорпіон, або таїти на вас образу навіть після вашої смeрті, як Риби. Він просто перетворить ваше життя на тортури, поки не захоче вас пробачити. А впертим людям прощати кривдників дуже нелегко.

4. Діва

Читайте також: Найважчі чоловіки за знаком Зодіаку: з ними складно будувати стосунки

Діва, можливо, найменш мстива в цьому списку, але вона запросто може зробити ваше життя кошмаром, хоча спочатку ви навіть не можете відразу зрозуміти, що ви її чимось розлютили. Форма помсти Діви проявляється у вигляді пасивно-агресивних коментарів і дій.

Іноді при спілкуванні з цим знаком ви просто шкірою відчуваєте, як від нього виходять хвилі негативу y вашу сторону. Увага Діви до деталей, особливо в помсти – це не просто витончені тортури, а справжнісінька психологічна атака, яку складно винести.

Джерело.

You cannot copy content of this page