4 типи чоловіків, які стають найкращими татами

Всі тата дуже різні, але умовно всіх їх можна розділити на 4 групи – по типу темпераменту. Саме від закладених в чоловіка природою особливостей поведінки та характеру і буде залежати, які методи виховання він вибере для свого нащадка.

Ставши татом, всі чоловіки поводяться по-різному: хтось не бoїться брати на себе всі клопоти по дому, виявляючи чудеса в догляді за малюком з перших днів, хтось з oстрaхoм і небажанням сприймає будь-які прохання про допомогу з немовлям, а на пропозицію пограти, обіцяє, що обов’язково зробить це,  коли малюк підросте. Чому тата такі різні?

Невже за небажанням вникати в усі подробиці життя нoвонaроджeного ховається холодність до вас і дитині? Не поспішайте робити поспішні висновки, адже у пап немає безумовного материнського інстинкту. Папи різні потрібні, тата різні важливі! Просто у чоловіків все влаштовано інакше – особливості поведінки в сім’ї і методи виховання дітей пояснюються темпераментом вашого чоловіка, тільки і всього.

Особливі прикмети тата-сангвініка

Життєрадісний, впевнений в собі, із сяючою посмішкою на обличчі, багато- і довго говорящий. Такого тата складно застати зненацька, у нього завжди відмінний настрій, він може робити кілька справ одночасно з особливою легкістю: варити кашу, дивитися футбол в режимі онлайн, переодягати підгузники у двох дітей одночасно. При цьому – каша не підгорить, хід гри буде під контролем, а малюки будуть переодягнені за всіма правилами.

Папа-оптиміст буде використовувати у вихованні тільки передові технології і творчий підхід: навчати і розвивати разом із програмою в гаджетах і вводити прикорм під звуки улюбленого року.

Особливі прикмети тата-холерика

Темпераментний, з начальницькими нотками і мінливим настроєм. Такий тато завжди впевнений у тому, що він має рацію і не звик міняти своїх рішень. Навіть якщо малюк хоче грати в пісочниці, а тато вважає, що потрібно більше рухатися, плач дитини не переконає його скасувати велосипедну прогулянку.

Папа щиро не зрозуміє, в чому причина істерики малюка, який хотів будувати пісочний замок, але був змушений сісти на велосипед, і навіть може образитися сам, адже він хотів як краще. Але зовсім скоро настрій тата-холерика зміниться, і він так само щиро буде переконувати і вас, і малюка, що наступного разу обов’язково прислухається і до ваших побажань теж.

Особливі прикмети тата-флегматика

На перший погляд повільний і нерозторопний, прихильник класичних підходів і методів виховання. Папа-флегматик нагадує законспірованого розвідника, у якого жоден мускул на обличчі не здригнеться ні за яких обставин. З боку може здатися, що тато-флегматик повністю позбавлений будь-яких почуттів, холодний як сухар і ледачий. Але це не так.

Просто такий тато не любить витрачати життєві сили даремно. Вони потрібні йому для більш важливих справ – такий тато погано міркує і переключається з однієї справи на іншу, зате виконує всі йому доручену просто бездоганно і строго за правилами.

Можна сміливо залишати дитину на такого тата і бути впевненим, що ніяких несподіванок не станеться, все буде під його чітким контролем і ніщо не вислизне від його пильного ока, а дитина буде вчасно нагодована, переодягнена і покладена спати.

Особливі прикмети тата-меланхоліка

Читайте також: Навіщо дитині потрібен тато: відповідь лікаря Комаровського вас здивує

Вразливий і рaнuмuй, у всьому постійно сумнівається і небагатослівний, відданий сім’янин. Папа-меланхолік і сам схожий на велику дитину, трохи невпевнений і нерішучий. У прагненні зробити все якнайкраще, тато-меланхолік буде довго шукати правильне рішення – щоб не помилитися, може годинами збирати дитину на прогулянку, довго вибирати, що одягти – чобітки або черевички, щоб малюк не промок.

Такий тато буде дуже уважно ставитися до здоров’я крихітки, придивлятися до кожного прищики і прагнути за будь-що викликати дитині невідкладну допомогу – переживання у нього в крoві. Такий тато ніколи не підведе, оточить турботою і з готовністю виконає будь-яке прохання.

Джерело.