fbpx

4 важливі речі, які не можна робити в Новорічну ніч, щоб не накликати біду

У новорічну ніч немає місця смутку і тугі. Це світле свято, яке люди відзначають в гарному настрої, радіючи і гуляючи до ранку. Але навіть в цей казковий і дивовижний час не можна втрачати пильність і забувати про прості речі, які в першу ніч нового року робити заборонено, інакше з’явиться ризик накликати біду. Джерело

1. Бути на самоті. Для багатьох Новий рік – це привід зустрітися з рідними, зібратися разом за великим столом, побути в атмосфері затишку, спокою і радості. Для когось така зустріч Нового року є традицією, а хтось не дотримується цього правила і вважає, що провести святкову ніч на самоті – цілком нормально.

Важливо пам’ятати, що, як би добре і комфортно ви не відчували себе наодинці з собою, зустрічати Новий рік в абсолютній самоті не варто. Збирати навколо себе цілу юрбу необов’язково, але компанію хоча б з однієї людини все ж краще знайти.

В іншому випадку є велика ймовірність, що протягом усього 2020 року той, хто в ніч святкування був один, так і залишиться самотнім. Якщо зустріти свято немає з ким, можна вибратися на прогулянку до центральної ялинки, де завжди збирається ціла юрба народу і панує святковий настрій.

2. Сваритися. У новорічну ніч постарайтеся обійтися без конфліктів і перепалок. Сварки в це свято лише принесуть проблеми і віднімуть удачу в майбутньому році. Навіть якщо сильно хочеться з ким-небудь поконфліктувати, залиште це на потім, а в новорічну ніч постарайтеся веселитися і забути всі образи і недомовки.

3. Відмовлятися від святкового столу. Ніхто не вимагає накривати багатий стіл і бенкетувати, але не варто зовсім відмовлятися від святкових страв. Якщо немає часу або бажання готувати, можна замовити доставку, але не проводити Новий рік без хоча б одної улюбленої страви або десерту.

4. Захоплюватися прикрасами і нарядами. Новий рік – привід надіти свій улюблений костюм або нове гарне плаття. Але не переборщіть з нарядом, інакше є ризик провести весь наступний рік без успіху і щастя.

Читайте також: Ніколи не робіть цього в Новорічну ніч і перші дні Нового 2020 року, щоб не накликати бiду

Вибирати занадто екстравагантний одяг, а також надягати на себе безліч різнопланових прикрас не рекомендується. Новий рік, звичайно, не слід зустрічати в повсякденному одязі, але і виглядати нарядніше святкової ялинки теж не варто: в кінці кінців, це вона – головна прикраса свята. Просто надайте собі трохи шарму і чарівності за допомогою витончених і непомітних аксесуарів, а також стильних речей, які підкреслять вашу привабливість.

Позначки:
facebook