4 вiдтiнки в одязі, яких вapто yнuкати жінкам за 40

Нам жінкам дуже добре відомо, що колір одягу часом грає неймовірно важливу роль. Не тільки психологи, а й стилісти стверджують що деякі відтінки можуть справляти враження на оточуючих.

Невдало підібрані кольори в одязі можуть додати віку навіть досить молодій дівчині.

В даному випадку розглянемо відтінки які варто уникати жінкам за 40.

Яскраво-рожеві відтінки

Для пані за 40 цей колір в одязі вкрай недоречний. Він може створити не найкраще перше враження, адже в першу чергу він асоціюється з ляльками. Оточення може вирішити що пані в рожевому дуже легкoвaжна і ненадійна.

Найбільш розумно вибрати інші відтінки, такі як попільно-рожеві та блідо-лілові.

Темно-лілові відтінки

Цей колір може підкреслити вік жінки. Адже в першу чергу цей відтінок у багатьох асоціюється зі старістю і в’ялістю. Так само цей колір викликає недовіру і створюється враження скритності.

Читайте також: 14 вpaжаючих причин купити дешеву дитячу присипку, навіть якшо у вас немає дітей

Найкраще вибирати такі відтінки як, фіалковий або бузковий. Вони значно освіжають образ.

Темно-зелені відтінки

Цей колір може створити хвoробливий і нездоровий вигляд. Тому в елегантному віці його найкраще уникати. В силу своїх особливостей його можуть пов’язувати з гординею і байдужістю до оточуючих.

Альтернативний варіанти цього відтінку: м’ятні – дуже ніжні кольори, а смарагдові – самі аристократичні серед відтінків зеленої гами.

Коричневий

Цей колір часто асоціюються з побутом, зовнішнім згасанням, старістю і навіть бідністю. З коричневим кольором взагалі завжди варто бути гранично акуратним в будь-якому віці.

Вважається, якщо у жінки в гардеробі домінують такі відтінки, то вона сприймається як нещасливою. Ще коричневий колір робить шкіру тьмяною.

Краща альтернатива цьому відтінку, це колір мигдалю, кеш’ю, відтінок латте. Але їх не варто поєднувати з яскравими відтінками.

Джерело.