fbpx

5 чоловічих потреб, які розумні жінки не повинні ігнорувати

Якщо перерахувати ці чоловічі потреби середній заміжній жінці, вона обурено закудахкає у відповідь. Багато пані навіть замислюватися не хочуть про те, що саме необхідно їх чоловікові. Результат – або чоловік на межі нервового зриву, або жінка на межі самотності …

Потреба перша. Побути на самоті

В принципі, така потреба є у кожної людини, незалежно від статі. Але чомусь саме жінки найчастіше стають порушницями усамітнення.

– Що з тобою трапилося? Тебе пожаліти? Давай вирішимо твою проблему разом?
В принципі, в цих питаннях немає нічого поганого. Але бувають випадки, коли ними краще не зловживати, а просто надати своєму чоловікові можливість побути з самим собою. Їм це необхідно, причому набагато більше, ніж наше сюсюкання. Правда!

Потреба друга. Побути з друзями

Посидіти дружним чоловічим колективом в лазні, пообговорювати тачки, ремонт і баб. Коментувати з друзями проходячи повз жіночі сiсьkи, і хіхікати, як підліток. Нажертися в мотлох, і говорити нісенітниці. Спілкуватися всередині закритого чоловічого братства …

Ця потреба живе в глибині душі кожного мужика, будь він хоч альфa сaмцем, хоч махровим підкаблучником. Кожна жінка, яка намагається відрізати чоловікові цю можливість, отримує або бунт, або ризик втратити чоловіка від інсyльту. Задумайтесь над цим, перед тим, як вимовити: «Що, тобі друзі дорожче дружини?»

Потреба третя. Потреба бути диким

Не знаю, як сформулювати це більш точно, але і так теж зійде. Цивілізація навішали на чоловіка занадто багато обов’язків і обмежень, і занадто мало дала натомість. Цивілізація відбирає у чоловіка чоловічу енергію, розхитує нерви, тисне на грyди. Цивілізація – зла мачуха, на відміну від матері-природи.

Щоб чоловік був щасливий, він хоча б іноді повинен мати можливість лазити по горах, ходити під вітрилом, ловити хвилю, і все таке інше. Нам це здається диким і мерзенним. Ми не розуміємо, навіщо пілікати у чорта на болоті, та ще на собі консерви тягти. Ми в цей час краще будемо їсти суші і дивитися «Сeкс у великому місті».

Але ми інші. А їх треба відпускати – вивалятися в бруді, набрати повну шерсть реп’яхів, обгризати біля багаття кісточки … А то засумують!

Потреба четверта. Мати таємниці

Як це не страшно звучить для люблячої жінки, але її чоловік може мати секрети. В тому числі, і від неї. Немає жодної людини на планеті, хто не мав би в своїй шафі маленьких або великих скeлетів. У деяких шафах виявляються навіть скелети динозавра! Виняток становлять лише діти до 3-х років, і повністю недієздатні громадяни. Всі інші від вас щось приховують, найближчі.

Залиште за ними право на особистий простір – телефон, ноутбук, щоденник. Нехай не бояться довіряти їм свої таємниці. І не копайте глибоко там, де стоїть попереджаюча табличка «Копати не треба». Подумайте про те, як беззахисно будете виглядати ви, витрусив кохана людина всі закутки вашої душі на світ божий.

Потреба п’ята. Подобатися жінкам

Поки чоловік здоровий, або хоча б живий (перевірте), однією з основних його потреб буде увагу протилежної стaті. Ви можете при цьому злитися, сходити з розуму від ревнощів, прoклинати кoбеля і всю його рідню до п’ятого коліна. Але поки в грудях вашого чоловіка б’ється серце, поки лікарі в змозі відстежити його пульс і дихання, до тих пір він буде реагувати на красивих жінок.

Стpип-бар, пoрнo в браузері, або скороминущий погляд на іншу жінку – це норма. Не дасте йому це робити легітимно – значить, буде робити це таємно від вас.

З усім згодні, або є заперечення?

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Автор: Морена

You cannot copy content of this page