5 днів у грудні, коли Вищі Сили по-особливому будуть оберігати нас. Це час, коли успіх приходить неочікувано і потрібно загадувати бажання

Дні сили – це дні, в які нас оберігають зірки, планети чи щось інше. У такі дні успіх приходить до більшості людей. Настав час дізнатися, в які дні грудня на нас чекатиме успіх і чому.

Початок зими – час, коли ночі максимально довгі, а погода максимально холодна. Це не означає, що вам потрібно страждати від нестачі енергії.

1 грудня – порятунок Нептуна від ретроградності

Ретроградний Нептун приносив нам багато проблем, але першого дня зими вони підуть геть. Йдеться про поганий настрій та неприємні спогади. Багатьом людям нарешті вдасться стати більш самостійними, продуктивними та вмотивованими. Кінець року відмінно підходить для активності у справах та роботі.

12 грудня – день дзеркальної дати

Це ідеальний день для навчання та духовних практик. 12.12 багато хто з нас отримає великий заряд позитиву від числа 3, яке керуватиме цим світом. Матеріальна складова відійде на другий план. На перший вийдуть дружба, кохання, доброта.

13 грудня – перехід Марса на Знак Стрільця

Марс у Знаку Стрільця почувається просто чудово. Вся енергія червоної планети піде на захист наших переконань, ідеалів та життєвих принципів. Усі ми 13 грудня станемо трохи сміливішими. Сам день переходу буде яскравим і позитивним, що підштовхує нас до доброти і спроб допомогти нужденним.

14-15 грудня – максимум потоку Гемініди

14 та 15 числа зірковий потік під назвою Гемініди буде максимально активним. На нас чекає гарне світлове шоу. Астрологи нагадують про те, що ці два дні також входять до днів сили грудня. Радіант потоку знаходиться в сузір’ї Близнюків, тож у ці дні можна загадувати бажання у коханні та творчості.

21 грудня – день зимового сонцестояння та максимум потоку Урсіди

Цей день буде дуже сприятливим, адже 21 числа відбудеться відразу дві важливі події. День зимового сонцестояння важливий тим, що він подарує нам внутрішню гармонію та віру у краще. У момент максимуму потоку Урсіди на багатьох з нас чекає просвітлення, усвідомлення чогось вкрай важливого.