5 домашніх улюбленців, які вважаються талісманами щастя, удачі і благополуччя

Ці 5 домашніх улюбленців, вважаються талісманами удачі. Люди віддавна помітили, що саме ці кішки притягують удачу в дім, в якому живуть.За матеріалами:Сlutch

Деякі породи кішок найбільше цінувалися за те, що вони, ніби магнітом, притягують в свій будинок успіх і щастя. Тому ці древні породи вважаються талісманами удачі і благополуччя.

Які ж породи кішок можуть притягувати в будинок все світле і найкраще?

№1 Као-мані

Као-мані — це дуже давня, королівська порода кішок. В Тайланді ця порода є надбанням нації. Здавна вважається сильним талісманом удачі. Зазвичай цю кішку тримали вдома імператори.

Читайте також:Готуємося до Масляної: що можна, і що не можна робити в цей тиждень

№2 Сіамська кішка

Кремовий окрас сіамської кішки говорить про те, що це тварина знаходиться під особливою прихильністю богів. Тому вважається, що представники цієї породи кішок несуть із собою в будинок благополуччя і приносять удачу.

№3 Корат

Ці кішки є магнітом для любові і щастя. Представників цієї породи кішок прийнято дарувати молодятам на весілля, щоб їхній шлюб був міцним, щасливим і гармонійним.

Читайте також:Як святкують Масляну по днях тижня: традиції свята та народні прикмети

№4 Тайська кішка

Представники цієї породи кішок потужно притягують успіх і благополуччя. Зазвичай кішка прив’язується до самого авторитетного і сильного члeнa сім’ї. Вона дарує йому успіх у справах і прихильність оточуючих людей.

№5 Японський бобтейл

Японський бобтейл — це символ щастя. Кішка має дуже короткий хвостик. Японці дуже трепетно ставляться до представників цієї породи кішок. Вони їх бережуть і шанують, так як ці тварини притягують у дім щастя, благополуччя і світло.

Фото ілюстративне з відкритих джерел