fbpx

5 джерел відновлення мами: Щаслива мама – щаслива сім’я

Мама – це прозора і чиста криниця. Джерело гармонії, порядку, натхнення для оточуючих, перш за все – для родини. Джерелу важливо бути наповненим і чистим. Жінку недарма порівнюють з Юлієм Цезарем. Вона виконує чимало ролей водночас: особистість, дружина, мати, донька, сестра, спеціаліст своєї сфери, кухар, домашній лікар, економіст, майстер чистоти та порядку, будильник, ходячий календар тощо. Можете доповнити список на власний розсуд. Де мамі поповнювати запас своїх сил у шалених перегонах побуту? Пропонуємо п’ять шляхів відновлення.

Сон

Лягайте в одну добу, а прокидайтеся в іншу. Якщо не досипаєте, спробуйте доспати вдень. Коли діти сплять – відпочивайте. Робіть справи, поки вони граються, заохочуйте їх допомагати.

Хобі

Знайдіть своє хобі та час на нього. Хоча би годину на тиждень. Ви станете веселішими, вам буде, що цікавого розповісти чоловікові після роботи.

Спілкування

Знайомтеся з іншими мамами на майданчиках, зустрічайтеся з подругами. Це допоможе відволікатися від негативних думок, дізнаватися щось нове.

Догляд за собою

Читайте також: Тa вoна щe зoвсім молода: Жінку змyсили схyднути фото з власного весілля (фото)

Візьміть за правило раз на день чи тиждень присвячувати час для процедур краси. Ви будете більше подобатися собі, а значить іншим також.

Бувайте на самоті

Це впорядковує думки, дозволяє «почути» їх в голові, «розкласти по полицях». Можете вставати на годину раніше чи віддавати дітей чоловікові і йти попити кави з собою. Бажано не проводити цей час за смартфоном.

Звісно, буває вкрай важко виділити час на відновлення. Проте варто пам’ятати, що постійна самопожертва є згубною як для самої мами, так і для оточуючих. Усі справи по хаті не зробити, вони нескінченні. Тому обов’язково відволікайтеся від них і присвячуйте деякий час тільки собі самій, поки втома не переповнила вас і не вибухнула.

А також пам’ятайте про вірно розташовані пріоритети:

«я сама, як особистість»,

«я – жінка, дружина»,

«я – мати».

Не навпаки. Організуйте життя так, щоби ви могли наповнювати себе, тоді ви зможете легше, із більшим задоволенням, служити своїй сім’ї. Хоча жінка – то не слугиня, то Цариця. Щаслива мама – щаслива сім’я. Тому якщо ви не готові відпочивати заради себе, робіть це хоча би заради тих, кого любите.

Джерело.

You cannot copy content of this page