5 ефективних кроків як стати справжньою Леді

Кожній жінці хочеться щоб її любити і захищали. Звичайно, жінка повинна завжди залишатися сильною, але ж можна одночасно бути і жіночною. Жіночність – риса приманна справжнім леді.Krasainfo зібрала 5 кроків як стати веселою, життєрадісною, ніжною, тендітною та всіма жаданою жінкою.

1 крок як стати справжньою леді – Хода

У підлітковому віці багато дівчат починають сутулитись. Ця звичка відображається не лише на здоров’ї, але й на зовнішньому вигляді. Звісно, в підлітковому віці дівчата рідко ходять на каблуках, зручніше ж ходити в кедах. В дорослому віці кожна жінка повинна вміти гарно ходити на підборах. Проте, кожного дня пересуватись на підборах вкрай не зручно, особливо коли людина веде активний спосіб життя.

В кедах та кросівках можна навчитись ходити не менш привабливо та жіночно. Для цього потрібно ходити рівною, впевненою ходою, яка супроводжується впевненістю та сeксyальністю.

Читайте також: Ніколи не здавайся. Історія про те, як дідусь шукав учителя для свого онука

2 крок як стати справжньою леді – Спілкування

Щоб співрозмовники охоче йшли з вами на діалог під час розмов Ви повинні красиво і правильно висловлюватися. Також золотим правилом в спілкуванні є вміння слухати. Якщо Ви розповідатимете всю зустріч лише про себе та свої погляди, то це буде монологом і швидше за все людина більше не захоче з Вами спілкуватися. Жінка не вживає нецензурну лексику, суржиків та усіляких слів-паразитів. Щоб поліпшити в собі ці якості, потрібно побільше читати української літератури і поповнювати словниковий запас.

Свої думки необхідно висловлювати чітко і осмислено, щоб не кидати дурні репліки.

3 крок як стати справжньою леді – Зовнішній вигляд

Лише доглянуті жінки здаються ніжними, тендітними та жіночними. Це не означає, що зачіска, макіяж або манікюр повинен бути яскравим і видним. Макіяж може бути легким і непомітним, а одяг, хоч і простим, але чистим та попрасованим. Крім цього, кожній жінці потрібно стежити за своєю вагою та фігурою. Струнке та підтягнуте тіло завжди приваблює протилежну стать.

4 крок як стати справжньою леді – Погляд

Дуже важливим для справжньої леді є гарний та впевнений погляд, оскільки, чарівний погляд здатен поставити на коліна будь-якого чоловіка. Щоб погляд був виразним, необхідно навчитися робити гарний макіяж очей. На просторах Youtube можна знайти безліч відеоуроків професійних візажистів, які розповідають основи та головні моменти макіяжу очей.
Якщо ж у Вас є можливість, то найкращим варіантом є проходження курсу самомакіяжу.

5 крок як стати справжньою леді – Аромат

Від жінки, завжди повинно пахнути смачно та вишукано. В комплексі з красивою ходою та сукнею, аромат здатний зробити дівчину дуже жіночною, і її так хочеться захищати від інших чоловіків.